• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

acil öneri yardım ibiza jant lastik

Lazov

Kayıtlı Üye
İsim
Ensar Keskin
Nereden
Sakarya
Araç
Diğer

ads1940

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Adana
Araç
İbiza 1.4 Stylance
Plaka
01 DYS 77

Lazov

Kayıtlı Üye
İsim
Ensar Keskin
Nereden
Sakarya
Araç
Diğer

ads1940

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Adana
Araç
İbiza 1.4 Stylance
Plaka
01 DYS 77
Üstad aracın gidişinde, yol tutuşunda, frenlemesinde, yakıtında en önemlisi de konforunda nasıl bir değişim oldu deneyimlerini paylaşabilir misin? Bende taktırmayı düşünüyorum askerlik dönüşü bakalım.
Oncelikle hayırlı teskereler 16 inc onerdiler ama denedim 16 hoşuma gitmedi 17 gibisi yok .Önce çok fazla ağırlaşır hantallasir diyenler oldu çok az bir fark gördüm normal olarak 15 den 17 ye geçerken aracın dahada hızlanmasını bekleyemezsin . Yakıt olarak ise yine çok fazla bir fark yine göremedim daha önce aynı yakıtla 35 km gittiğin yolu şimdi 33 km gidiyorum . Gelelim artılara yol tutuşu ve frenleme inanılmaz derecede arttı konfor aynı sadece ince yanak olduğu için çukurları hafif hissetme var ki ben bizim araclarin süspansiyonlarını pek beğenmiyorum zaten son olarak arabaya şuan binme isteğim dahada arttı ve arabanın çehresi değişti diyebilirim bence jant bir araçta olmazsa olmaz .

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Lazov

Kayıtlı Üye
İsim
Ensar Keskin
Nereden
Sakarya
Araç
Diğer
Oncelikle hayırlı teskereler 16 inc onerdiler ama denedim 16 hoşuma gitmedi 17 gibisi yok .Önce çok fazla ağırlaşır hantallasir diyenler oldu çok az bir fark gördüm normal olarak 15 den 17 ye geçerken aracın dahada hızlanmasını bekleyemezsin . Yakıt olarak ise yine çok fazla bir fark yine göremedim daha önce aynı yakıtla 35 km gittiğin yolu şimdi 33 km gidiyorum . Gelelim artılara yol tutuşu ve frenleme inanılmaz derecede arttı konfor aynı sadece ince yanak olduğu için çukurları hafif hissetme var ki ben bizim araclarin süspansiyonlarını pek beğenmiyorum zaten son olarak arabaya şuan binme isteğim dahada arttı ve arabanın çehresi değişti diyebilirim bence jant bir araçta olmazsa olmaz .

Bizim arabada hakkaten suspansiyon yok. Baya iyi olmuş o zaman inşallah donüste degismezsem arabayi ben de taktıracağim bu jantlardan. Eyvallah güle güle kullan arabanı

fRansTine

Kayıtlı Üye
İsim
Osman
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.2 TSI Reference
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt