Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil öneri yardım ibiza jant lastik

Üstad aracın gidişinde, yol tutuşunda, frenlemesinde, yakıtında en önemlisi de konforunda nasıl bir değişim oldu deneyimlerini paylaşabilir misin? Bende taktırmayı düşünüyorum askerlik dönüşü bakalım.
Oncelikle hayırlı teskereler 16 inc onerdiler ama denedim 16 hoşuma gitmedi 17 gibisi yok .Önce çok fazla ağırlaşır hantallasir diyenler oldu çok az bir fark gördüm normal olarak 15 den 17 ye geçerken aracın dahada hızlanmasını bekleyemezsin . Yakıt olarak ise yine çok fazla bir fark yine göremedim daha önce aynı yakıtla 35 km gittiğin yolu şimdi 33 km gidiyorum . Gelelim artılara yol tutuşu ve frenleme inanılmaz derecede arttı konfor aynı sadece ince yanak olduğu için çukurları hafif hissetme var ki ben bizim araclarin süspansiyonlarını pek beğenmiyorum zaten son olarak arabaya şuan binme isteğim dahada arttı ve arabanın çehresi değişti diyebilirim bence jant bir araçta olmazsa olmaz .

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Oncelikle hayırlı teskereler 16 inc onerdiler ama denedim 16 hoşuma gitmedi 17 gibisi yok .Önce çok fazla ağırlaşır hantallasir diyenler oldu çok az bir fark gördüm normal olarak 15 den 17 ye geçerken aracın dahada hızlanmasını bekleyemezsin . Yakıt olarak ise yine çok fazla bir fark yine göremedim daha önce aynı yakıtla 35 km gittiğin yolu şimdi 33 km gidiyorum . Gelelim artılara yol tutuşu ve frenleme inanılmaz derecede arttı konfor aynı sadece ince yanak olduğu için çukurları hafif hissetme var ki ben bizim araclarin süspansiyonlarını pek beğenmiyorum zaten son olarak arabaya şuan binme isteğim dahada arttı ve arabanın çehresi değişti diyebilirim bence jant bir araçta olmazsa olmaz .

Bizim arabada hakkaten suspansiyon yok. Baya iyi olmuş o zaman inşallah donüste degismezsem arabayi ben de taktıracağim bu jantlardan. Eyvallah güle güle kullan arabanı

ikisini de önermem doğrusu...

beyaz ibizaya cartago jant ideal olur

6J0601025N_8Z8.jpg
Geçen gün servisi arayıp siyah cartago jant + lastik maliyeyi ne kadar olur dedim ibiza için. Lastik başı 1500tl dediler. Jant değiştirme işinden soğudum bir anda.

Geri
Üst Alt