Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek soru amaç ne?... Bu kadar basit arkadaşım... Foruma yazı yazmıcam bilmem ne... Yazmıcaksan burda işin ne ne amaçla bu konuyu açtın... Özür dilemeyecekmişsin biz dileyecekmişiz... Peki... Senin arkadaşın inek g.tünün s.çarken ki resmini koydu ben onu sildim... Özür dilerim!.. Sen ondan alıntı yaptın aynı fotoyu sende koymuş oldun onuda sildim... Özür dilerim!!! At çiftleşme koydunuz aleni herşeyin gözüktüğü onuda sildim... Özür dilerim!!!.. Sizsiniz oğlum sizsiniz kral olan... Hepinize teşekkür edenlere özellikle hayırlı forumlar...

ne gerek var adam banlandıktan sonra yazmaya?

Cancan konusunda da aynı şey oldu..adam burdayken kimse bişey demedi banlandı,şöyleydi böyleydi..banlanmadan önce biz biliyorduk neyin ne olduğunu ama kabahatli olduk.

ne gerek var adam banlandıktan sonra yazmaya?

Cancan konusunda da aynı şey oldu..adam burdayken kimse bişey demedi banlandı,şöyleydi böyleydi..banlanmadan önce biz biliyorduk neyin ne olduğunu ama kabahatli olduk.

Adamın banlandığından yazdıktan sonra haberim oldu dersem inanmazsın biliyorum... Cancan konusuna gelince cancan için hala şunu söylüyorum banlanıcak tek haraketi var organizasyonda bayan için söylenilen terbiyesizlik... Onu duyduktan sonra banlanmasının doğru olduğunu söyledim ve ona göre tavır aldım... Bu kadar basit...

Siz gerçektent şaka gibisiniz adam foruma yazı yazmıcam artık diyor ve böyle bi konu açıyor... Ben ona cevap yazınca ortalığı bulandıran ben oluyorum pes artık gerçekten pes... Konuyu açma amacı ne arkadaşım o zaman? Bulandırmak için açmadıysa ne için açtı ağlama duvarımı burası... Bassın gitsin nere gidicekse!!..

aybars neden kabahatli oldun dsem açıklama yaparmısın..inan bilmiyorum

bu olayın bu hale gelmemesi gerekirdi Tarık! gelene kadar kimse bişey demedi sonra sil sil sil başka bişey yok belki bırakılsa bu hale gelmeyecekti artık olan oldu denecek laf kalmamış zaten....

Adamın banlandığından yazdıktan sonra haberim oldu dersem inanmazsın biliyorum... Cancan konusuna gelince cancan için hala şunu söylüyorum banlanıcak tek haraketi var organizasyonda bayan için söylenilen terbiyesizlik... Onu duyduktan sonra banlanmasının doğru olduğunu söyledim ve ona göre tavır aldım... Bu kadar basit...

Siz gerçektent şaka gibisiniz adam foruma yazı yazmıcam artık diyor ve böyle bi konu açıyor... Ben ona cevap yazınca ortalığı bulandıran ben oluyorum pes artık gerçekten pes... Konuyu açma amacı ne arkadaşım o zaman? Bulandırmak için açmadıysa ne için açtı ağlama duvarımı burası... Bassın gitsin nere gidicekse!!..

hepiniz laf ediyorsunuz üslubuna..senin bu üslübun ne bassın gitsin falan diye ?

Tarık senin bir admin olarak daha dikkati olup tüm konuyu okuyup öyle mesaj atman lazım. Gerek görmedim diyip amacı ne diye 16.sayfada soruyor olman garip olmıuş.

aybars neden kabahatli oldun dsem açıklama yaparmısın..inan bilmiyorum

yaparım tabiki abicim...kendi blog sitesi gibi kullandığını herkes biliyordu ama kimse bişey demiyordu..herkesin rahatsız olduğunu banlandıktan sonra gördük zaten...biz bunu dile getirdiğimizde , gerek forumda gerek dışarıda,nolucak olsun ya da uyarıldı ama işte... gibi cevaplar aldık.anlaması için kendisine söyledik bu kadar abartma diye anlamadı.açtığı konuların artık saçmalaştığını görünce biz de saçma cevaplar verdik.karşılığında emreyle ayberk aynı anda banlandı ben de uyarıldım...

Ne oldu Tarık atarlandın... Ağlama duvarımı falan??? kimse düşüncesini yazmayacakmı? sinirlendikten sonra ona özür buna özür buda kusmak demek başka bişey değil sakin olmak bu kadar zor değil zaten mevzu sadece Ayberkin banlanması değil çünkü sen tek cancan ın bir hareketini gördüysen oda uzaklığından kaynaklanıyo.... forumda 10tane yalan dolan konu açtı buda insanları salak yerine koymak değil mi? biz yemedik uyardık dedik söyleme yalan artık adam devam etti sen bunları göremediysen buna diyecek bişeyin de olmamalı adam gitti artık konuşmanın manası yok

adam bu konuyu niye acti biliyormusun onu banlayan kisi icin acti cancan yuzunden acti kalkti hic geregi yokken cezmi abi buyukluk bende kalsin diye ozur diledi yani sen burda saydir diye acmamisti ... bitmis polemige can veriyorsun farkinda olmadan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt