Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

90 bin bakımı 2015 leon otomatik

ibrahimyavuz

Kayıtlı Üye
Araçımın 1100 km sonra bakımı geliyor sevis e gidiyordum bundan önce fakat ücretleri baya fazla istiyorlar izmit çevresinde bakım yaptırabileceğim iyi usta önerileriniz var mı mümkünse ulaşım no larınıda yazarsanız fiyat alıp uygun iyi bir ustaya yaptırmak istiyorum.

Araçımın 1100 km sonra bakımı geliyor sevis e gidiyordum bundan önce fakat ücretleri baya fazla istiyorlar izmit çevresinde bakım yaptırabileceğim iyi usta önerileriniz var mı mümkünse ulaşım no larınıda yazarsanız fiyat alıp uygun iyi bir ustaya yaptırmak istiyorum.

Gebze’de var istersen otodünyası uzak değil dersen numarasını vereyim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Mehmet usta ise sizden balata için almıştım numarasını onu arayacağım başka varmıdır diye sordum Gebze uzak değil aslında ödeme ve fiyat önemli mesafeden çok üst üste binince işler sıkışıyor insan

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ümraniye de Recep usta var geçen hafta 45000 bakımını parçalar dahil 300 tl ye yaptırdık

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Baya uygunmuş numarası var mı aramak isterim

Eyvallah hocam teşekkür ederim. Arayıp bi kaç ustadan teklif alacağım başka önerilerede açığım tanıdık bildik ustaya

Eyvallah hocam teşekkür ederim. Arayıp bi kaç ustadan teklif alacağım başka önerilerede açığım tanıdık bildik ustaya

Ben sektörde olduğum için parçaları bizim firmadan alıyor olmadı birlikte gideriz hem tanıştırmış da olurum sanayi de uygun fiyata parça alabileceğinin yer de tanıyorum yönlendirebilirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt