Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

90.000 bakım faturası

emregenc31

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, seat leon 1.4 2013 fr aracımı dün 90 bin bakıma götürdüm. Fatura ektedir. Fiyat sizce nasıl?

Ekli dosyalar

• image1 (14).jpeg
    image1 (14).jpeg
    512.5 KB · Görüntüleme: 111
arkadaşlar merhaba, seat leon 1.4 2013 fr aracımı dün 90 bin bakıma götürdüm. Fatura ektedir. Fiyat sizce nasıl?

Yağınızı kendiniz mi götürdünüz yağ için fiyat yazmamışlar birde kayış gergisi otomatik değilmiymiş ben öyle hatırlıyorum
Servisler de fiyat yüksek oluyor ben kendi ustamda bakım yaptırıyorum sürekli servise de arada gidiyorum ama fiyat olarak gereğinden fazla alıyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

hayır hocam, her şeyiyle serviste yaptırdım yağın ücreti 208 TL faturada yazıyor. Bir de 30 binde değişmesi gereken buji değiştirilmemiş. Aradım sordum doğuş artık 60 binde bir değiştiriyormuş yeni gelen yazılım ve güncellemelerden sonra. Bu da ilginç geldi.

Bu servis insaflıymış. Fiyatlar yetkili bir servise göre makul düzeyde

50 kuruşluk contaya yazılan fiyat yazık bir de polen filtresi karbonludur umarım bu fiyat alındığına göre.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt