Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6L Projeler

senturkizzet

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese Merhaba

Corsa C aracımı satıp yerine 2007 Ibiza Stlyance alarak aranıza katıldım. Araçlar ve elektronik konusunda elimden birşeyler geldiği için genelde bindiğim araçlarda bazı güncellemeler yaparım. Bu araç ile alakalı da bazı eksikler yada geliştirilebilir şeyler olduğunu gördüm ama bunun karşılığında yapılmış net projeler olmadığını gördüm. Bununla alakalı yapmak istediklerimi bu başlıkta toplamaya karar verdim.

Bu vesile ile belki benim ulaşamadığım bilgiler projeler vardır onlara ulaşırım, hemde kendim yaptığım işleri bu başlıkta paylaşarak herkese faydalı olmak isterim. Bununla ilgili bilgi ve tecrübelerini paylaşabilecek arkadaşlara da teşekkür ederim.

1 - Kumandadan katlanır/açılır ayna.
2 - Kumandadan açılır/kapanır camlar.
3 - Hafızalı Sağ ayna yapımı.
4 - Ayak aydınlatma
5 - Bagaj 220V inverter uygulaması
6 - Vagcom ile yapılabilir uygulamalar.
7 - Benim şuan bir şikayetim yok ama konsol ve gösterge aydınlatmaları renk değişimi.

Zaten daha da yapılır birşey yok gibi geliyor :)

Dikkat et led plaka lambası değiştirsen arıza veriyor yeni nesil Seatlarda.
voltaj dengesi çok hassas.

Tavsiyen için teşekkürler dikkat ederim sonuçlandıkça birşeyler burada paylaşacağım inşallah.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt