Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6L Cordoba Teknik Özellikleri

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
seatcordoba16.jpg

Benzinli versiyonlar:

45897603.png

Dizel versiyonlar:

34190692.png

6L Ibiza'nın Mk3 olduğunu da belirtmekte fayda var..
teşekkürler..

1.4 TDI için EU-3 yazıyor euro dizel kullanmak zorundasın diye ısrar edenler 2002 den beri bu motorun cordoba ve ibizada oldugunu ve 2002 de euro dizel diye birşey olmadıgını unutmasa fena olmaz:) kırsala devam;)

o arabayı senden sonra alacak arkadaşa allah kolaylık versin görkemcim :)

niye hacı ne yaptık ki arabaya kırsal motorin koyduysak ne olmuş bende 200D 125 kasa mercedes vardı 10 numara yağ döküyordum yakıyordu

görkemcim bende aynısını derdim 500 bin km gidicek makine 150 binde motoru bitirince iyi anladım ne oluyor :)

görkemcim bende aynısını derdim 500 bin km gidicek makine 150 binde motoru bitirince iyi anladım ne oluyor :)

hiçbirşey olmaz ya bence hem ben hala anlamıyorum 2002 de euro dizel vardı da ben mi bilmiyordum yada benden gizli mi sattılar 2004-2005 e kadar:)

ben 2001 yılında 500bin km yapmış bir alman gördüm Transporter 2.4 Düz dizel ile adam 1 milyon km için uğraşıyordu motor açılmamıştı o da kırsalla

eskiden euro dizel kalitesinde dizel olmadığı için dizeller hep sorunlu görülürdü zaten görkemcim :)

Geri
Üst Alt