Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6J 1.2 TSI (66kW) (90hp) (2015-2017) yakıt tüketimi

Bende aynı değerleri alıyorum aşşağı yukarı. İstanbulda şehir içi kullanıyorum yoğun olarak. Sabah işe giderken trafiğin olmadığı zamanlar 20 km mesafede 4.5 civarı yakıyor. Akşam donuste biraz trafikte 5.5 lt civarı yakıyor. 11000 km de aracım.

Ben aracı Ankara'dan aldım, sürekli cruise control açıktı İzmir'e kadar durmadan geldim 90km ayarlı şekilde. 615 km toplamında yol bilgisayarındaki veri ortalama 82km hız ve 4.8lt yakıt olarak göründü.

İki hafta önce de yine full depo ile yola başladım, İzmir/Gaziemir'den Muğla/Milas'a geldim. Toplamda 205km yol yaptım ve ortalamam 4.5lt olarak göründü.

Tabi ki İzmir içi 5.2-5.5lt arası değişiyor. Bence gayet makul değerler. Şehir içi tam dolu depoyla 750km, şehir dışı 900km'yi rahat görecek seviyede sakin kullanımda.

Ben aracı Ankara'dan aldım, sürekli cruise control açıktı İzmir'e kadar durmadan geldim 90km ayarlı şekilde. 615 km toplamında yol bilgisayarındaki veri ortalama 82km hız ve 4.8lt yakıt olarak göründü.

İki hafta önce de yine full depo ile yola başladım, İzmir/Gaziemir'den Muğla/Milas'a geldim. Toplamda 205km yol yaptım ve ortalamam 4.5lt olarak göründü.

Tabi ki İzmir içi 5.2-5.5lt arası değişiyor. Bence gayet makul değerler. Şehir içi tam dolu depoyla 750km, şehir dışı 900km'yi rahat görecek seviyede sakin kullanımda.

Aslında ben ilk zamanlar yüksek diye düşünürdüm. Ne de olsa dizelden geçtim bu araca. Ancak 120 km de ciddi artıyor tüketim. Geçenlerde gaziantep-afşin,maraş yaptım ortalama 120 ile gitmeye çalıştım 5,5 lt gösterdi. 90 la geldim o da 4,5 civarıydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt