Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

653 kmde ortalama 3.5lt kırsal motorin....(iddaa üzerine)

ortalama 5.8LT yapar 42 lt ile 720 km gidiyorsan şehir dışında benimde bahsettiğim buydu işte corollanın yakacagı yakıt bu civarlarda oldu hep bende

dikkatli okumuyorsun yazdıklarımı görkem, 250km civarı şehir dışı sayılabilcek dur kalksız yoğun olmayan trafik ;)

dogru okuyorsan konu başlıgındanda anlaşıldıgı üzere en başından beri bizde ortalama değerlerden bahsediyoruz bu konuşulan hiçbir ortalama değerde sürekli şehir dışı değil zaten

yol bilgisayarı net bir değer vermiyor diye düşünüyorum. depoyu fulleyip km sayacını sıfırlayıp sonradan tekrardan doldurduğunuz litre ye yada tl ye bölersek daha sağlıklı değerler elde edeceğimizi düşünüyorum :) mesela agresif kullandığımda hiç 7-8 leri görmüyorum ben yol bilgisayarında ama yakıyor olablr, hele ki şehir içi makaslarda ve şehir dışı yüksek hızlarda :)

Geri
Üst Alt