Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5f kasa leon geri görüş kamerası

teybin torpidoda bulunan ana ünitenin soketini çıkarıp kamera kablosunun canlı ucunu orta kısmı mavi soketin 6 nolu pimine, kablonun 12 numaralı pimine bağlar mısınız ?
Zaten mavi soketin 6 ve 12 pinlerine dediğiniz gibi takıp denedim. Hatta pinlerin yönlerini ters de çevirdim ama tık yok. Acaba kamera teybe mi uyumlu değil?

Zaten mavi soketin 6 ve 12 pinlerine dediğiniz gibi takıp denedim. Hatta pinlerin yönlerini ters de çevirdim ama tık yok. Acaba kamera teybe mi uyumlu değil?

Ekran NTSC ve ya PAL olarak ayırıyor mu acaba ? Tam olarak bilemiyorum. Başka bir kamera ile deneyin isternseniz

bu kamera benim arabamdada yok
varmı istanbulda bu işi yapacak bi arkadaş

Forumda şu kameradan kullanıp da düzgün görüntü alabilen var mı acaba?

429ad36c2e9502f2b78f5b06ef0c794c.jpg

Mesele kameradan kaynaklanıyormuş. Kamerayı değiştirdiğimde mesele halloldu.
Aşağıdaki kamerayı kullandım.
f490dd040f2fbde5ab4fbf2ea8bdb88f.jpg

Elektriği medya sisteminin arkasından aldım. Herhangi bir ara devre kullanmadım, parazit meydana gelmedi.
Netice bu
e6e2796a14a54455e59c6892dc35eb2f.jpg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt