Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5'' ekran radyo frekans kaydetme

yildiz19

Kayıtlı Üye
Forumda aradım bulamadım.2015 Leon 5'' ekranlı aracımda 12 adet radyo frekans kaydı yapılmış.Ben farklı bir kanal frekans kaydetmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım.Yardımcı olur musunuz?

Forumda aradım bulamadım.2015 Leon 5'' ekranlı aracımda 12 adet radyo frekans kaydı yapılmış.Ben farklı bir kanal frekans kaydetmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım.Yardımcı olur musunuz?
Hangi sayıya kayıt yapmak istiyosan üzerine basılı tut bu kadar

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu denedim.Kaydetmek istediğim radyo frekansını açtım.Alttaki kayıtlı olanlardan birine 4-5 saniye basılı tuttum ama olmadı.

Bunu denedim.Kaydetmek istediğim radyo frekansını açtım.Alttaki kayıtlı olanlardan birine 4-5 saniye basılı tuttum ama olmadı.
İlginç bi durum aslında olması lazım. Teyp ayarlarını bi sıfırla istersen işe yarayacaktır büyük ihtimal veya radyo ayarlarını bi kurcala

Kayıtlı bir frekansı silip o numarayı boşaltabilir miyim peki?

Kayıtlı bir frekansı silip o numarayı boşaltabilir miyim peki?
Reis benim araçdaki 6.5" ekran biraz farklı sistemi var fakat radyo ekranında alt orta kısımda ayarlar olacak oradan biraz kurcalamanı öneririm illaki bi ayarı olmalı

böyle konularda aracın kullanım kılavuzu yardımcı olacaktır. Türkçesini internette bulamadım ama İngilizcesi için aşağıdaki linkten media system touch - color olan kılavuzu indirebilirsiniz.

İngilizce Kullanım Kılavuzu

Hangi sayıya kayıt yapmak istiyosan üzerine basılı tut bu kadar

Sabah tekrar denedim bu şekilde oluyormuş.Daha önce deneyip yapamamıştım , kaydetmek istediğim sayıya 2-3 saniye basılı tutunca oldu.Demekki ilk denememde kuvvetli basamadım ekrana veya elim kaydı.Teşekkürler cevaplar için

Geri
Üst Alt