Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5.8 ekranda video oynatma..

Araç 1.4 dsg ise ekran sonradan takılmadıysa 5.8 olamaz, ya 5.0 yada 6.5 ekrandır. 6.5 ekransa full link açtırman gerekir

Arkadaşlar benim arac 2013 TDI CR style ve teyp 4.8 heralde dışarıdan android 7 aldım fakat tam uyum sağlamadi bunu satıp orninal 6.5 felan almak istiyorum uyarmi calisirmi nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalr aracim fr 1.4 dsg. Aracimda 5.8 ekran var ama full link acik degil. Bir yerde gordum benimkinden kötü ekranda video oynatiyorlar.. benimkinde oyle bir sansim varmi izmirde yaptirabilecegim bir yer yada.. amaa multi media yaptirmicam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu ekranda video oynatmak için öncelik ile fulllink açtırmanız gerekir sonra Sony xperia telefon ile telefonun ekranını araca yansıtarak kullanabilirsiniz
Yada değişik uygulamalar ile farklı çözümler yapmanız gerekir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar benim arac 2013 TDI CR style ve teyp 4.8 heralde dışarıdan android 7 aldım fakat tam uyum sağlamadi bunu satıp orninal 6.5 felan almak istiyorum uyarmi calisirmi nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Senin 6.5” ekran Alman yeterli değil torpido içine multimedya oynatıcı ve kablo tesisatını Alman gerekiyor
Tam uyumlu olarak avgo öneririm bir ara kullanan görmüştüm gayet iyiydi

Senin 6.5” ekran Alman yeterli değil torpido içine multimedya oynatıcı ve kablo tesisatını Alman gerekiyor
Tam uyumlu olarak avgo öneririm bir ara kullanan görmüştüm gayet iyiydi

Avgo kaliteli bir cihaz birçok arkadaşımda gördüm önceki aracım jettada avgo vardı..iki çeşit var wince tabanlı birde android tabanli,,,android bir cihaz aldım kumanda ile camlar ve sanruf kapanmaz oldu..kaliteli bir chaz aslında ön ve arka kamera var 32 GB dahili hafıza 2gb ram 8 çekirdek işlemci vs..ama araç TLF sistemi kapalı diyor uyarı veriyor servis hemen diyor siliyorum tekrar cikiyor..verhasıl bunu satıp 6.5 mu 5.8 mi şu dört tuşlu olanlardan orijinal almak istiyorum..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba
Benim aracımda 8 inç media system plus bulunmakta. Full Link girebiliyorum ama iphoneyi kablolu bağlayınca ekranı aktarabiliyorum başka telefon deneme fırsatım olmadı. Dün usb bellek içine mp4 ve avi formatında video attım ses var ama görüntü yok. Full linkde iphoneden videoda oynatamıyorum kısıtlı uygulamalar var ayrıca sadece kabloyla bağlanması normal mi ve video oynatmak için aparat mı veya kodlama mı yaptırmam lazım. İlave olarak alınan paket aşağıdadır.
20312

Merhaba
Benim aracımda 8 inç media system plus bulunmakta. Full Link girebiliyorum ama iphoneyi kablolu bağlayınca ekranı aktarabiliyorum başka telefon deneme fırsatım olmadı. Dün usb bellek içine mp4 ve avi formatında video attım ses var ama görüntü yok. Full linkde iphoneden videoda oynatamıyorum kısıtlı uygulamalar var ayrıca sadece kabloyla bağlanması normal mi ve video oynatmak için aparat mı veya kodlama mı yaptırmam lazım. İlave olarak alınan paket aşağıdadır.
Ekli dosyayı görüntüle 20312
Uyumlu formatta video olmazsa oynatmaz anladığım kadarıyla aracı sıfır aldınız özelliklerinden bakman laxim hangi formatta vidro açabiliyor diye

Uyumlu formatta video olmazsa oynatmaz anladığım kadarıyla aracı sıfır aldınız özelliklerinden bakman laxim hangi formatta vidro açabiliyor diye

Sıfır almadım ama aracın özellikleri bunlar her ekranın kendine ayrı bi formatı mı vardır

Geri
Üst Alt