Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5.8 ekranda video oynatma..

Sıfır almadım ama aracın özellikleri bunlar her ekranın kendine ayrı bi formatı mı vardır
Videolar format halindefir,,avı,MP4,MPEG, vs her cihaz her videoyu açmaz kipatcigi varsa oradan kul.kilavuzuna bakabilirsiniz..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Benim aracımda 8 inç media system plus bulunmakta. Full Link girebiliyorum ama iphoneyi kablolu bağlayınca ekranı aktarabiliyorum başka telefon deneme fırsatım olmadı. Dün usb bellek içine mp4 ve avi formatında video attım ses var ama görüntü yok. Full linkde iphoneden videoda oynatamıyorum kısıtlı uygulamalar var ayrıca sadece kabloyla bağlanması normal mi ve video oynatmak için aparat mı veya kodlama mı yaptırmam lazım. İlave olarak alınan paket aşağıdadır.
Ekli dosyayı görüntüle 20312

Bu aldığınız üründe zaten video oynatma seçeceğiniz bulunmuyor telefonu bağlayınca da sadece belirli uygulamalar CarPlay ile gösterim sağlıyor video oynatmak için farklı uygulamalar ve yollar ile yapılabiliyor
USB ve ssd kart ile oynatmak isterseniz multimedya kutusunu değiştirmeniz gerekli

Bu aldığınız üründe zaten video oynatma seçeceğiniz bulunmuyor telefonu bağlayınca da sadece belirli uygulamalar CarPlay ile gösterim sağlıyor video oynatmak için farklı uygulamalar ve yollar ile yapılabiliyor
USB ve ssd kart ile oynatmak isterseniz multimedya kutusunu değiştirmeniz gerekli
Haydaaa cok moralim bozuldu ya illa 1-2 bin lira cıkacak yani cepten bi çözüm yok diyosunuz yani bide carplay de youtube müzik var uygulama açılıyor ama video oynamıyor normalde videolu ses var sadece full linkte o videoyu aktarması gerekmiyormuydu

Haydaaa cok moralim bozuldu ya illa 1-2 bin lira cıkacak yani cepten bi çözüm yok diyosunuz yani bide carplay de youtube müzik var uygulama açılıyor ama video oynamıyor normalde videolu ses var sadece full linkte o videoyu aktarması gerekmiyormuydu

Yok ne yazık ki öyle olmuyor sadece ses alabilirsin fakat görüntü gelmez onun için de
Multimedya ünitesini mib2 ile değiştirmek gerekiyor oda 7500₺ zam gelmedi ise

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt