• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

47/1-C trafik cezası ve itirazı

sezgin19_86

Kayıtlı Üye
İsim
sezgin
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style
Selamlar şimdi gelen bir ceza ile moralim inanılmaz bozuldu. Son dönemlerde trafik polislerinin daha fazla ceza kesmeye meyilli olduğunu biliyordum ve hep dikkat ediyordum ama biraz önce e-devletten gelen mesajla plakaya ceza yazıldığını gördüm.
Yalnız sıkıntı şu, ceza saatinde aracım trafikte değildi kapımın önünde park halindeydi şimdi bu cezaya itiraz edip de kazanan var mı çevrenizde. Birazdan nasıl itiraz ediliyor internetten onu araştıracağım. Herkese iyi günler...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Selamlar şimdi gelen bir ceza ile moralim inanılmaz bozuldu. Son dönemlerde trafik polislerinin daha fazla ceza kesmeye meyilli olduğunu biliyordum ve hep dikkat ediyordum ama biraz önce e-devletten gelen mesajla plakaya ceza yazıldığını gördüm.
Yalnız sıkıntı şu, ceza saatinde aracım trafikte değildi kapımın önünde park halindeydi şimdi bu cezaya itiraz edip de kazanan var mı çevrenizde. Birazdan nasıl itiraz ediliyor internetten onu araştıracağım. Herkese iyi günler...

Bu ceza yanlış parktan yazılıyor sanırım yol kenarında yada kontrolsüz kavşak yakında park eden araçlara

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196

geçmiş olsun. kapı önünde levha falan varsa dikkat et. yanlış parktan olabilir
http://trafikcezalari.web.tr/trafik-cezasi-madde-47-1-c/

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:55) Üyeleri Gör
Üst Alt