Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3M Araç şeffaf koruma folyo

Kaplama çizikleri taş çarpmalarında ki yaralanmaları özellikle kaput vs. büyük ölçüde önler ancak araca kesinlikle tazyikli su ile yakından araç yıkamayın fırça değidirmeyin.Güneş ışınlarına karşı da boyayı korur.Tampon kaput kapı eşiği bağaj eşiği kesinlikle yapılmalı. :)

Ben kaputa yaptırdım, yıkarken böyle 1,5cm*1,5cm kadarlık kısmını ortalardan bi yerden yırttılar.
Kötü görünüyor artık. Söktürüp yenisini taktırmak istiyorum ama sökmesi zormuş ve sökülürken boyayı kaldırıyormuş.
Şimdilik böyle duruyor.
Ama taşlardan vs tabiki koruyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamın aleyküm arkadaşlar
3M araç şeffaf koruma folyosu yapan yaptıran memnun kalan kalmayan artısı eksisi nedir fikirlerinizi alabilir miyim benim gibi kaplamayı düşünenlere de fikir olur. Teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 18600

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yaptırmayı düşünüyorsanız beklemeden yaptırın fakat 3m in nasıldır bilmiyorum en kaliteli olan malzemeyi tercih etmelisiniz
Bazı kaplama malzemeleri üzerine pasta bile yapılıyor söküm esnasında da hiçbir problem olmuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu konuda oraguard markası baya iyi diyorlardı. Çıkartırken iz bırakmadan çıkıyormuş ve baya iyi koruyormuş. Tabi belli bir ömrü vardır diye düşünüyorum zamanla güneşin etkisiyle falan iyice kaynayabilir kaportaya. En çok 3 yılda bir yenilemek gerek araç uzun süre kullanılacaksa eğer.

Geri
Üst Alt