• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

3M Araç şeffaf koruma folyo

İbişah

Kayıtlı Üye
Kaplama çizikleri taş çarpmalarında ki yaralanmaları özellikle kaput vs. büyük ölçüde önler ancak araca kesinlikle tazyikli su ile yakından araç yıkamayın fırça değidirmeyin.Güneş ışınlarına karşı da boyayı korur.Tampon kaput kapı eşiği bağaj eşiği kesinlikle yapılmalı. :)

imk

Kayıtlı Üye
Ben kaputa yaptırdım, yıkarken böyle 1,5cm*1,5cm kadarlık kısmını ortalardan bi yerden yırttılar.
Kötü görünüyor artık. Söktürüp yenisini taktırmak istiyorum ama sökmesi zormuş ve sökülürken boyayı kaldırıyormuş.
Şimdilik böyle duruyor.
Ama taşlardan vs tabiki koruyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Selamın aleyküm arkadaşlar
3M araç şeffaf koruma folyosu yapan yaptıran memnun kalan kalmayan artısı eksisi nedir fikirlerinizi alabilir miyim benim gibi kaplamayı düşünenlere de fikir olur. Teşekkürler Ekli dosyayı görüntüle 18600

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yaptırmayı düşünüyorsanız beklemeden yaptırın fakat 3m in nasıldır bilmiyorum en kaliteli olan malzemeyi tercih etmelisiniz
Bazı kaplama malzemeleri üzerine pasta bile yapılıyor söküm esnasında da hiçbir problem olmuyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

VARG

Kayıtlı Üye
Bu konuda oraguard markası baya iyi diyorlardı. Çıkartırken iz bırakmadan çıkıyormuş ve baya iyi koruyormuş. Tabi belli bir ömrü vardır diye düşünüyorum zamanla güneşin etkisiyle falan iyice kaynayabilir kaportaya. En çok 3 yılda bir yenilemek gerek araç uzun süre kullanılacaksa eğer.

Üst Alt