Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

Çok Geçmiş Olsun Hocam Senin şuan yaşadığın duyguları çok iyi anlıyorum çok sinir bozucu bir durum Geçmiş olsun...

Dun gece aracimi patlatmislar, RNS 510 calmislar. Oglen haberim oldu benimde. Ustune bide cam filmi cezasindan dolayi arac trafikten men edildi bugun onlarla ugrasiyordum. Cok guzel birgundu yani :)

Çok geçmiş olsun Murat ya, olaya bak, tam da OPS falan konuşurken .. Umarım kaskoya işletmişsindir .. Nerde oldu olay

murat geçmiş olsun, kafana takma yenisini alırsın. bu tür olaylar yüzünden insan aracına yenilik yapmaktan çekiniyor. (bknz:ben) :)

Teyp kaskoya isliydi. O bakimdan sorun yok. Cam filmlerini cikardim tamamen. Suan arac serviste. Gitmisken 15k bakimida yapilaxak. Kaskoya 3000 tl olarak kaydettirmistim. Aracta pek bir hasar yok. Cercevenin altinda kalan kisimlarda hasar var ve kablolarin bikacini koparmislar. Olay sirinevlerde oldu. Bi arkadasimda kaldim sunum odevimi yapmak icin. Gece 1de biraktim araci. Aksam 5e kadar oturduk. 7de esnaf gormus iste. Pencere filanda acikti. Isin komik tarafi teybi cikardiktan sonra koltugu indirip bagaja bakmislar. Icinde t-shirt modellerinin oldugu poseti almislar icindekilere dokunmamislar. Teybi de o posete koyup gitmisler sanirim :)

Çok geçmiş olsun. Üzücü bir şey film muhabbetti de tuz biber olmuş, Bozma moralini en azından kaskoya işletmişsin.

Sağolun arkadaşlar, valla aşağıya indiğimde gördüğüm manzara şaka olarak geldi gözüme. İnanamadım ama üzülmedim de fazla. Sadece cam filmlerinin peşinden koşturmak tutanak tutturmak filan çok canımı sıktı. Üzerine arabasız kalmak vardı da babamdan çalıyorum artık onu da hallettim pek sıkıntım yok yani. Alarm'da taktırıyorum serviste araca. Biraz daha içim rahat olur en azından.

iyi kaskoluymuş teyp.. alarmı da taktır mutlaka murat en azından caydırıcı oluyor, gürültüye kaçarlardı, ya da düşük ihtimalde olsa giderkenede daha çok zarar verme durumuda olabilir tabi.. ben aldıgımda var sanıyordum alarmı sonra olmadıgı çıkınca taktırtmıştım kavga gürültüyle serviste

muratcım gecmıs olsun bu gun servisteydim senın arabada garibim yatıo du bi baktım mercek kapagı dusmus dedim amma nazar değdi allah nazarlardan saklasın

Geri
Üst Alt