Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 DB 1384 Herkeze Teşekkürler

cuma akşam mi iş çıkışı hazırlığımız 'i yaptık haber saldık araç 'i aramak için toplandık çıktık 21.00 de telefon geldi araç 'i bulduk şirinevler kocasinan sanayi 'de sardık etrafını araba ile bekledik gelen giden olmiyinca çekici ile çektirdik yedi emin 'e olay yeri inceleme ifade ler filan aldik aracı geri teslim verdik servis 'e şimdi ön teker patlak ti büyük ihtimal tamir edip devam ediceklerdi hırsızlıga yada parçalamak için getirdiler polis 'in hiç bir şekilde yardımıda faydasıda olmadı üstüne siz nasıl buldunuz diye ifade vermek ile ugraştık araçtan boş mermi kovanları 2 adet plaka eldiven maske ler ve kullanıma hazır telefon hatları çıktı bir miktar'da uyuşturucu
çok geçmiş olsun vallha,içinde çıkanlar'a bakılırsa sonradan kötü şeyler olabilirmiş ki şükür bi sıkıntı cıkmadan halletmişin bi başına,ele polisle diyalog ise içler acısı açıkcası...

Geçmiş olsun çok sevindim. İnsan kendinin doktorudur sözü artık polisler içinde mi kullanılacak....

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zamanında Oto hırsızlıkta çalışan biri olarak, 642 çalınan aracı sahibine teslim ettim ayrıca 2 tane üyeleri 40 ı bulan oto hırsızlık çetesi çökertilmesinde katkım oldu ama bu şahsın söylediği ben buldum olayını da onlara yakın kişilerle irtibatları olmadan bulanı da görmedim.zaten polisin hiç faydası Yok diye cümleye başlaması tecrübem gereği bu şahsın Tipik polis düşmanı olduğudur. Olsun biz yine şehit oluruz rahatça seatına bin.

Son düzenleme:
Zamanında Oto hırsızlıkta çalışan biri olarak, 642 çalınan aracı sahibine teslim ettim ayrıca 2 tane üyeleri 40 ı bulan oto hırsızlık çetesi çökertilmesinde katkım oldu ama bu şahsın söylediği ben buldum olayını da onlara yakın kişilerle irtibatları olmadan bulanı da görmedim.zaten polisin hiç faydası Yok diye cümleye başlaması tecrübem gereği bu şahsın Tipik polis düşmanı olduğudur. Olsun biz yine şehit oluruz rahatça seatına bin.
Üzerine alınma
Kendi yazdığım yazıda da belirttim. 10kişiden 4-5i senin gibi iyi huylu olup karşısındaki mağdur olan vatandaşa yardımcı olacak incitmeyecek şekilde davranıyor.

Evime hırsız girdi. Polis arkadaşlar geldi inceleme yaptılar sağolsun. Aradan nerdeyse 1sene geçti bir gidip sorayım dedim bir haber varmı diye.
Yüksek ses ve bağırarak
SİZ NİYE GELDİNİZ BURAYA
BULUNSAYDI BİZ ZATEN HABER VERİRİZ
dediler. Bir daha gidenin arkasından hiç sormadım...

Dediğim gibi
iyi polis var
kötü polis (kendini kral zanneden) var

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

polemige girmicem gerekde yok ama benim karakol 'a gittigim de polis lere söyledigim cümle aynen şuydu Benim aracımın kaskosu var benim aracım bulunsada bulunmasada ben paramı alıcam benim bu kadar peşine düşmemdeki sebeb benim malım ile benim param ile benim devletimin polisine askerine zarar gelmesin benim tek derdim bu demiş biri olarak o yüzden söylediklerini pek kaile almıyorum kişi karşısındakini tanımadan kendi gibi bilir derler .. bir 2 içlerinden birini tanımadan bulman çok zor demişsin benim kendi imkanlarım ile buldugum kısmını da açıkliyim 5 araç toplu şekilde arama ya çıktık ve aracın bulunma şekli çok büyük şans barındırıyor oda şu şekil benim yanımda yetiştirdigim eski çıragımın babasinin sanayi deki dükkanın çaprazına park edilmiş şekilde denk geliyor ve aracı tanıdıgı için geri dönüş oluyor.. Ve ne Kadar polis düşmanı vatanını bayragini sevmiyen varsada onunda .... nasıl anlarsanız hadi eywallah Bu arada kasko Araç için 34 bin lira para ödemesi gerçekleştiricek aracı pert 'e çıkardık

Geri
Üst Alt