Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30000 BAKIMI

ouzz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle aracımın 2. bakımı yani 30000 bakımı geldi çattı.
2015 model 1,6 tdı 110 bg arabam bakıma 888 tl istediler aracın garantisi de 31 aralıkda bitiyor iki sorum olacak
1-aracın 30000 bakımında değişen parçalar tam olarak neler
2-aracı servise sokmalı mıyım aracı 3 sene sonra satarım büyük ihtimal sanayide bu bakımı yaptırsam ne kadara mal olur
ve sizce servise sokmalı mıyım yoksa servisten çıkarmalı mıyım bunun muhakemesini yapamıyorum ben ilk aracım çünkü daha önceden uzun yıllar araç kullanmış deneyimli abilerim arkadaşlarım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Öncelikle iyi günler aracınızın 30 bin bakımı klasik olan periyodik bakım olacaktır. Yani yağ, yağ filitresi, mazot filitresi, polen filitresi gibi.. kayda değer değişecek olan parçalar bunlar (aracınızda farklı bir sorun tespit edilmediği sürece tabi) aracınızın yaşı ve kilimotresi sebebiyle ben serviste yaptırmanızı tavsiye ederim ederim. Dışarda yaptırsanız aşağı yukarı 300 350 gibi bir rakam çıkar. Neden servisi öneriyorum sorusuna gelirsek bende 2011 dizel otomatik leon var ağustos ayında mekatronik arızasi nedeniyle yolda kalmıştım ama aracımın tüm bakımları serviste yapıldığı için iyi niyet garantisine aldılar. Kısacası aracınızın garantisi bitse bile sürekli servise gidiyosanız maliyetli parçalarda size yardımcı olurlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle iyi günler aracınızın 30 bin bakımı klasik olan periyodik bakım olacaktır. Yani yağ, yağ filitresi, mazot filitresi, polen filitresi gibi.. kayda değer değişecek olan parçalar bunlar (aracınızda farklı bir sorun tespit edilmediği sürece tabi) aracınızın yaşı ve kilimotresi sebebiyle ben serviste yaptırmanızı tavsiye ederim ederim. Dışarda yaptırsanız aşağı yukarı 300 350 gibi bir rakam çıkar. Neden servisi öneriyorum sorusuna gelirsek bende 2011 dizel otomatik leon var ağustos ayında mekatronik arızasi nedeniyle yolda kalmıştım ama aracımın tüm bakımları serviste yapıldığı için iyi niyet garantisine aldılar. Kısacası aracınızın garantisi bitse bile sürekli servise gidiyosanız maliyetli parçalarda size yardımcı olurlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle çok teşekkür ederim yorumunuz için peki bu şanzuman problemi kasko kapsamına girmez mi hem kaskosu hem sigortası hemde servis bakımı yıllık 3000 tl nin üzerine denk geliyor buda biraz afaki bir rakam oluyor benim için

Öncelikle çok teşekkür ederim yorumunuz için peki bu şanzuman problemi kasko kapsamına girmez mi hem kaskosu hem sigortası hemde servis bakımı yıllık 3000 tl nin üzerine denk geliyor buda biraz afaki bir rakam oluyor benim için

Ne yazıkki araçlar durduğu yerde cebimizin düşmanı Araç arızalarını karşılayan kaskolar vardı diye hatırlıyorum ama pek emin değilim detaylı soruşturursanız daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt