Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 Bin Bakımı

kaanozgel

Kayıtlı Üye
Merhaba

Aracım 2016 model leon fr 30.000 bin bakımı yaklaşıyor ve aracın garantisi şu an yok doğuş otodan aldığım fiyat 980 tl indirimle beraber 940 tl sizce garantisi bitmiş bir araç için değer mi yoksa dışarıda tanıdık bir yerde 450 tl'ye yaptırayım mı deneyimleriniz varsa bu konuda paylasirsaniz sevinirim

Ben doğuştan yanayım. bazı konularda hak iddia edebilme imkanın doğuyor. ve iyi niyet garantisinden yararlanabiliyorsun.

Merhaba

Aracım 2016 model leon fr 30.000 bin bakımı yaklaşıyor ve aracın garantisi şu an yok doğuş otodan aldığım fiyat 980 tl indirimle beraber 940 tl sizce garantisi bitmiş bir araç için değer mi yoksa dışarıda tanıdık bir yerde 450 tl'ye yaptırayım mı deneyimleriniz varsa bu konuda paylasirsaniz sevinirim

Kardeş geçen hafta doğuş otoda yaptım 580 TL ye yağımı kendim götürdüm internetten randevu aldım %5 te öyle aldım

Netten randevunu sallamasyon bir güne al telefonla aldığın randevuyu geri çektir

Ayrıca garantisi bitiyorsa servise o kadar para vermene hiç gerek Yok hayati parçaların serviste değişmesinden yanayım ben fren balatası vs....

Doğuştan bende fiyat aldım 900-270(yağ)=630 dedi 30 Bin bakımı için...Bujileri ne kadar yazıyorlar bilgisi olan var mı? Aracım 21 binde Bujiyi diğer bakıma sallayabilirim!
@Furkannn

Enson bunu yaptirdim
c8f9a231b6b9475001c718c4a9a7c1e7.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Doğuştan bende fiyat aldım 900-270(yağ)=630 dedi 30 Bin bakımı için...Bujileri ne kadar yazıyorlar bilgisi olan var mı? Aracım 21 binde Bujiyi diğer bakıma sallayabilirim!
@Furkannn

Buji 30.000 bakımında değişmez . 630 Tl iyi fiyat CAN bey var onunla görüş PL 4440 sizden çok memnun kalmış dersin ayar çeker birazcık daha

Aracınız DSG ise Doğuş' tan başka servise götürmeyin derim ben. Manuel ise hiç Doğuşla muhatap olmanıza bile gerek yok...

Geri
Üst Alt