Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 BAKIMI İÇİN YARDIM

okannncakir

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aracımla henüz 29.000 km yeni geldim 30.000 bin bakımına az kaldı.30.000 bakımında beni neler bekliyor, bakımın fiyat aralığı nedir bursa'da bana önerebileceğiniz bir servis var mıdır ?Bu konu ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?

Bende 1.2 Leon dsg yi 45000 e götüreceğim servise, normal şartlarda ne kadar fiyat çıkıyor?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ortalama 600 850 bujı dahıl

bugun 60bij bakimi yaptirdim normal sartlara 990 tl idi zubizu indirimi ile 890tl yaptirdim

Şubat ayı başında 30000 bakımı 980 liraya yaptırdım. Silecekler içinde 200 lira istediler.
silecekleri kendim değiştirdim. 30 liraya.servisler çok abartılı fiyat veriyor .

Şubat ayı başında 30000 bakımı 980 liraya yaptırdım. Silecekler içinde 200 lira istediler.
silecekleri kendim değiştirdim. 30 liraya.servisler çok abartılı fiyat veriyor .
Aracımı alalı 3 ay oldu. Leon 1.2 style paket. Her açıdan gercekten cok yuksek mebla ile fiyat veriyorlar ancak benim garanti sürem dolmadan silecegi bile degistirsem garantim biter değil mi? (Çok fazla bilgil olmadığı için sormak ve emin olmak istedim.)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3. yıl bakımını yeni yaptırdım. ( yetkili servis )

fiyat kırılımı şöyle :
bakım servisi : 169 lira
bakım sarf malzeme işçiliği : 19.50 lira
yağ filtresi : 31.61 lira
hava filtresi : 76.33 lira
yağ : 249.80 lira
polen filtresi : 77.79 lira
karter tapası : 8 lira

yağ hariç diğerlerinde , zubizu indirimi varmış.

690 lira ödedim.

3. yıl bakımını yeni yaptırdım. ( yetkili servis )

fiyat kırılımı şöyle :
bakım servisi : 169 lira
bakım sarf malzeme işçiliği : 19.50 lira
yağ filtresi : 31.61 lira
hava filtresi : 76.33 lira
yağ : 249.80 lira
polen filtresi : 77.79 lira
karter tapası : 8 lira

yağ hariç diğerlerinde , zubizu indirimi varmış.

690 lira ödedim.
250 liralık ne yağı koydular ki? Bende bunu anlamıyorum. Yav mobil 1 esp formula 5w 30 4lt yağ 130 lira.

Kemerini tak, yoluna bak...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt