Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

225/45 R18 Lastik Tavsiye / Dizel DSG

Hangi Lastik ?

• Pirelli PZERO

Kullanılan: 1 20.0%
  • Continental PremiumContact 6

Kullanılan: 3 60.0%
  • Michelin Pilot Sport 4

Kullanılan: 1 20.0%
  • Goodyear Eagle F1

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

kadiroz

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm ...
Dizel DSG şanzıman Leon aracım var , kişiselleştirme çalışmalarıma jantlardan başlamak istiyorum...

18 Jant taktırmayı düşünüyorum ve taktıracağım Jantlara araç üstünde bakarak karar vereceğim fakat lastik için sizlerden öneri bekliyorum...

18 Jant ; Aracı yorar veya DSG'ye zarar verir mi ? Bunuda merak ediyorum açıkçası...

Lastik kalitesi benim için çok önemli , an gelir hayat kurtarır açıkçası ben bu düşüncedeyim...

Ufaktan bir araştırma yaptım , bir karşılaştırma tablosu oluşturdum ; Sizce hangisine yönelmeliyim ?

jWQQDW.png

Hocam öncelikle şunu söyleyeyim replica jant almadıgınız sürece dsg ye herhangi bir zararı yoktur,sadece ufak çapta araçta hantallaşma ve yakıt sarfiyatı biraz artabilir.Lastik konusuna gelince pzero var bende de aracı aldıgımda üstünde gelmişti.Pist lastiği olarak geçiyor sanırım pzero konfor acısından müthiş diyemem,ama performans konusunda basarılı. aracı zorlamıyorsanız sıkıntı yasamazsınız.Sadece lastikler biraz gec ısınıyor tam performansı o zaman gösteriyor lastikler.

Geri
Üst Alt