Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

22.09.2009 Salı SCW Ailesi Bayram Buluşması...

3g modemle baglanıyorum selden sonra kendıne gelemedı hızı o yuzden sımdı baslasam bi resmı 3 saatte ekler
:D

sayfaları zor acıyo

Gelen herkesin ayağıne yüreğine sağlık, ben şahsen çok keyif aldım, maşallah hepiniz pırlanta gibi çocuklarsınız bende dahil :D

pırlantanın dogada bulunan hali kömürdür oda sensin olum kömürle pırlantayı karıştırmayalım:D

çekemeyenler vardı hemde nasıl... o göbeğin orada yanlamaya çalışan BMW çakal kasa neydi öyle, çok dalga geçecektim aslında ama hevesini kırmak doğru olmaz, trafik de müsaitti mutlu oldu arkadaş :)

Biz Can ile beklerken polis ekibi geldi camları indirdi "Başka aracınız yokmu sizin?" diye soru sordu. Sanki buluşmadan haberdarlar gibi bir soruydu :) Bir 10 dakka beklersen 15 tane daha gelir dedik gülümseyip gittiler. Pek bir anlam veremedik soruya ama neyse, aramızda Ergenokondan aranan yok demi :D

Ha bide hepimizi süze süze aramızdan geçip u dönüş yaparak geri dönüp giden Toledo neydi onu da anlamadım :) Ya insan bi merak eder bu kadar Seat bir arada nedendir diye, en azından bi korna çalıp selam verir. İnsanlık ölmüş sanki. Ben bayram sabahı fırına giderken sokakda hiç tanımadığım nerdeyse 10 kişiyle selamlaşıp bayramlaştım çokda keyif aldım selamımı almayan da olmadı:)

Gelen herkese teşekkürler.

o toledonunda bizden oldugunu sanmıştım ben. ama durmadı döndü gitti merak bile etmedi :D gerci park edicekmiş gibi yaptı önce

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

rakip sitelerden ajan olarak gelmiş olmasın :D hani hicte caktırmadı gibi :D

evet ya, park etmeye çalıştı sanki bir ara, biz bişey kaybetmedik ama o çok şey kaybetti bu hareketiyle. Allah'ın selamını kimden neden esirgersin ki? Kendisi bilir, biz çok şey kazandık orası kesin :)

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

bugün buluşmada Filiz Abladan çok güzel bir organizasyon önerisi geldi, Hatay hatta Laskiye belki Şam. Araçlarla değil de otobüsle gidilse daha rahat olur fikrini çok beğendim. Umarım gerşekleşir.

Bide Bursa'da özdilekten sonra İzmir yolu üzerinde 200 dönüm üzerine kurulmuş hayvanat bahçesinin de çok methini duydum. Bursada o kadar geniş bir hayvanat bahçesi olduğunu bilmiyordum, görmek lazım.

Geri
Üst Alt