Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

213 leon style 1.4 tsi 140 hp

Merhaba arkadaşlar bu araçla sizin aranıza katılmayı düşünüyorum 72 bin tl ye hatasız led paket 40000 bin km de almayı düşünüyorum fiyat nasıl sizce ve kronik sıkıntıları olan bir araç kı yakıt nasıldır 125 golfüm vardı farkı var mıdır?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Fiyatlar ne yazık ki biraz fazla ama leon için fiyatlar yüksek ve her gün daha yükseliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yani bakıyorum hocam clioya istiyorlar o fiyatı zarar etmeyiz diye düşünüyorum hatasız boyasız araç

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
İlan linki varmı?
Rakamlar yüksek doğrusu...
Zamanında 0 Fr 70 bin TL idi...
Golf e göre kabin içi malzeme kalitesi düşük...
Trim sesleri olabilir...
140 HP turbo nedeni ile en çok tercih edilen motor...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 125 ilk golf vardı hiçbir sıkıntı yaşamadık bunu alıp satmakta sıkıntı yaşar mıyız motor da kronik sıkıntıları var mıdır leon trim sesini kabullendim artık hocam dizeli vardı bende ondan dolayı sattım ama şuan araç bulamıyorum ne alacağım bilmiyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Araç mantıklı fakat 2013 model için km gerçekten orjinalmi tartışılır... Sahibi fotoğraftan anlaşıldığı üzere aracla pek ilgilenmiyor gibi... saticiyla görüşün detaylı expertiz yaptırın, harici bişey çıkarsa masrafları satıcıdan talep edin...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt