• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2019 Yıllık sponsorluk anlaşması

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhaba arkadaşlar ecufast ile 2019 yıllık sponsorluk anlaşmamızı yapmış bulunuyoruz
Yazılım yaptırmak isteyenler mutlaka haber versin bana ben kendisine bilgi vereceğim
2017 model araçlara kadar olan yazılım 650₺ nakit 750₺ kredi kart olacaktır
2018 model ve üstü araçlar 700₺ nakit 800₺ kredi kart olacaktır
Yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmamız net 950₺ fiyat üzerinden sağlanmıştır ve indirim talebimiz de bu şekilde yapılmıştır

Gerekli bilgi ve aklınızda olan sorular için ecufast ile direk iletişime geçiniz Türkiye’de olan bütün bayiler de fiyat indirimimiz vardır mutlaka haber verin ama indirim yok diyen kişilere merkezden direk bilgi verilecek
Amacımız sizler için iyi bir şeyler ortaya koymak bunda bazen başarılı bazen başarısız oluyoruz ama bu tür işleri denemekten yönetim olarak vaz geçmeden çalışıyoruz.

Bütün üyelere hayırlı olmasını dilerim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Merhaba arkadaşlar ecufast ile 2019 yıllık sponsorluk anlaşmamızı yapmış bulunuyoruz
Yazılım yaptırmak isteyenler mutlaka haber versin bana ben kendisine bilgi vereceğim
2017 model araçlara kadar olan yazılım 650₺ nakit 750₺ kredi kart olacaktır
2018 model ve üstü araçlar 700₺ nakit 800₺ kredi kart olacaktır
Yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşmamız net 950₺ fiyat üzerinden sağlanmıştır ve indirim talebimiz de bu şekilde yapılmıştır

Gerekli bilgi ve aklınızda olan sorular için ecufast ile direk iletişime geçiniz Türkiye’de olan bütün bayiler de fiyat indirimimiz vardır mutlaka haber verin ama indirim yok diyen kişilere merkezden direk bilgi verilecek
Amacımız sizler için iyi bir şeyler ortaya koymak bunda bazen başarılı bazen başarısız oluyoruz ama bu tür işleri denemekten yönetim olarak vaz geçmeden çalışıyoruz.

Bütün üyelere hayırlı olmasını dilerim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
hayırlı olsun erkesciklere...

doncarLEONe

Kayıtlı Üye
İsim
Hasan Güner
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.2 TSI Style
Hocam eyvallah bende bişeyler yaptırmayı düşünüyordum iyi oldu bu en kısa zamanda görüşeceğim kendileri ile

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt