Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2019 MTV Zammı

2019 öngörüleri hepsi felaket. Bakmayın akaryakıta gelen ufak indirimlere yoksa dolar düşüyor ama diğer şeyler de düşmeli ama maalesef bu yok. Ekonomik olarak son çırpınışlar artık. Burada bir çok satılık araç ilanı görebiliriz.

O yüzden nacizane tavsiyem : '' TUTUNUN ! ''

Maaşların %23 artması demek: Asgari ücretin 1965 liraya çıkması demek. Eğer ki çıkarsa o kadar bu zamlar o zaman kabul edilebilir bir seviyeye gelir.

Bende 2.el 1.0 - 1.2 Leon Golf lere bakıyordum. Karar verememiştim vazmı geçeyim :) Boş golf mü, leon mu. Ledli 2016 leon mu 2017 düz leon mu bir de kenarda otomatik 1.0 leon var :)

1.0 otomatik baktığım düz dü ek olarak arka park sensörü vardı urban gri 35bin km
2016 Ledli de güzel duruyor. 2017 olana dışarda led taktırsam 2016 ile aynı fiyata geliyor ama dışarda led taktıranı forumlarda göremedim sorun olurmu diye düşündürüyor. Kafam karışık :)

1.0 otomatik baktığım düz dü ek olarak arka park sensörü vardı urban gri 35bin km
2016 Ledli de güzel duruyor. 2017 olana dışarda led taktırsam 2016 ile aynı fiyata geliyor ama dışarda led taktıranı forumlarda göremedim sorun olurmu diye düşündürüyor. Kafam karışık :)

Taktıran var ama gerek yok 10 bin tutuyor yani o parayı vereceksen alırken versen orjinal de olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İçler acısı gidiyor durum bakalım nereye kadar bu şekilde ilerleyecek. Umarım çok sürmez. Asgari ücretli bir çalışan bu şartlar karşısında ağlayacak neredeyse :D

Ben araba işini bırakıyorum artık. Çare motor. En iyisi motor :D Böyle olmaz bu :D

Geri
Üst Alt