Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 ibiza silecek sesi

Benimkiler de sesli çalışıyor ve iyi temizlemiyor. Sanırım Seat maliyeti düşürmek için düşük kalite bir ürün kullanmış. Yeni İbiza'nın ön silecek ölçüleri 650/430 mm fakat bu boyutlarda uyumlu silecek bulamadım. İnternette 2018 modele uyumlu diye eski kasanın ölçüleri olan 600/400 mm olarak satılıyor.Screenshot_2019-01-13-09-43-42-949_com.android.chrome.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benimkiler de sesli çalışıyor ve iyi temizlemiyor. Sanırım Seat maliyeti düşürmek için düşük kalite bir ürün kullanmış. Yeni İbiza'nın ön silecek ölçüleri 650/430 mm fakat bu boyutlarda uyumlu silecek bulamadım. İnternette 2018 modele uyumlu diye eski kasanın ölçüleri olan 600/400 mm olarak satılıyor.Ekli dosyayı görüntüle 19082

aksesuar yedek parca ilerleyen zamanlarda çıkacaktır tahminim şimdilik hicbisey bulamıyoruz kol dayama yapmak istiyorum bo bile yok

2016 ibizamın orijinal silecekleri bir kaç ayda ses yapmaya başlamıştı. Bosch aerotwin serisi silecekle değiştirdim fakat sadece 1 kış idare etti. Önceden bosch un silecekleri de çok kaliteliydi ve buna istinaden almıştım. İki aydır inwells silecek kullanıyorum. Sessizliğinden ve silmesinden memnunum. Boşuna Bosch markasına para vermeye gerek yok çünkü eski kalitesi kalmamış. Bosch sessiz ve iyi siliyor fakat çok kısa ömürlü. İnwells in bosch tan eksik bir yanı yok hatta daha sessiz diyeebilirim. Bu yüzden 5 te 1 fiyatına inwells alıp kullanmak, eskiyince değiştirmek çok daha mantıklı. Yeo marka silecek de yedekte duruyor fakat henüz kullanmadım. Valeo'nun lastiğini aldım fakat çoğu sileceğin lastiğinden daha kalın ve süpürgeye olmuyor. Valeo, malzeme itibariyle bana çok kaliteli geldi. Zaten en iyisi deniliyor.

Ben GRAT kullanıyorum 400/600 mm hem set hem de adet olarak piyasada mevcut boşuna Bosch diye markaya para ödemeye gerek yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben GRAT kullanıyorum 400/600 mm hem set hem de adet olarak piyasada mevcut boşuna Bosch diye markaya para ödemeye gerek yok

Araca özel , aparatsız ürünleri var mı? Kalitesi ve ömrü nasıl ?

Araca özel de var aparatlı olarak da ömür olarak 2 sezon diyebilirim ancak silecekleri her sene bakım amaçlı düzenli değiştirmekte fayda var

Geri
Üst Alt