Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 ibiza fr

endotown

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba. 2018 ibiza fr aracım var ambiyans aydınlatması olarak 2 renk var biri beyaz biri kırmızı. forumlarda instagramda falan araştırdım. gizli özellik ile açılmışi fazla renk bulamadım . bu iki renkten başka renk yaptıran varmı.

Bende arastrdim yurt disi sitelerinde falan bikdigim kadari ile yok galiba :(( ama arastrmaya devam ediyorum :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaşlar merhaba. 2018 ibiza fr aracım var ambiyans aydınlatması olarak 2 renk var biri beyaz biri kırmızı. forumlarda instagramda falan araştırdım. gizli özellik ile açılmışi fazla renk bulamadım . bu iki renkten başka renk yaptıran varmı.
kurallar gereği kendinizi tanıtan bir konu açınız

renk donanımsal bir şey yazılımsal değil, aracınızda büyük ihtimalle 2 renk led vardır, yazılımla açamazsınız. Leon'larda RGB led var o yüzden VCDS ile hazır renkler üzerinde oynanıp olmayan renkler elde edilebiliyor.

Geri
Üst Alt