Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon xcellence süspansiyon sertliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3r43m

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracım 2017 leon xcellence 1.4ecotsi act dsg.Aracımı aldığımdan beri süspansiyonların sertliğinden şikayetçiyim.Bu herkeste bu kadar sert mi acaba ? Amortsorlerde takoz mu unuttular diye kaldırıp baktım ama herşey normal..

Merhabalar aracım 2017 leon xcellence 1.4ecotsi act dsg.Aracımı aldığımdan beri süspansiyonların sertliğinden şikayetçiyim.Bu herkeste bu kadar sert mi acaba ? Amortsorlerde takoz mu unuttular diye kaldırıp baktım ama herşey normal..
Daha önce leon kullandım şuan ateca kullanıyorum süspansiyon normal size normalden sert geliyor sanırım daha önceki araçtan kaynaklı olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diğer aracım 2016 polo. Ondan sonra aşırı sert geliyor ve her binen aynısını söylüyor ben demeden

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınızı 0 aldıysanız belli bir süre normalinden sert olacaktır. 3-4 000 km den sonra rahatlar.

Anladım daha 2600 km de inşallah öyle olur.

önceki aracım 2014 tdi leondu 17 ve 18 jantla kullandım çok sertti. sıfır almıştım 18.000 binde sattım yumaşamada olmadı. polo leona göre çok daha yumaşak . şimdiki aracım 2017 fr adaptif şasi kontrol var. adaptif şasi gerçekten çok far ediyor. 18 jant olmasına rağmen 17 jantlı tdi leondan daha konforlu.

önceki aracım 2014 tdi leondu 17 ve 18 jantla kullandım çok sertti. sıfır almıştım 18.000 binde sattım yumaşamada olmadı. polo leona göre çok daha yumaşak . şimdiki aracım 2017 fr adaptif şasi kontrol var. adaptif şasi gerçekten çok far ediyor. 18 jant olmasına rağmen 17 jantlı tdi leondan daha konforlu.

Hadi ya :/ Anladım. Konforundan çok memnun olan da var cok sert diyen de. Ben de ister istemez bi sorun mu var diye düşünmeye başladım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Dostum lastik havaların normal seviyelerde mi? Bende de xcellence modeli var daha önceki aracım da fr'dı bence xcellence daha konforlu, hemde belli ölçüde.

Arkadaslar arac suan 3600 km de ve dediğiniz gibi sıfırın sanırım belli süre binilmesi lazımmış şimdi istediğim konfora ulaştı. Lastiklerin hepsini 33 basıyorum genelde

Leona adaptif şasi kontrol sistemi geldimi, geldiyse standart mı opsiyonlu olarak mı satın alınıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt