Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Leon FR sipariş süreci

muratkoyuncu

Kayıtlı Üye
Merhabalar yakında zamanda aracım gelicek bende sizlere katılacağım inşallah aracı ağustos ayından biraz önce sipariş etmiştim ağustos ayında fabrika çalışmadığını aracımın kasım sonuna doğru gelebileceğini söyledir bende bir kaç opsiyon eklettim kaporasını verip sipariş ettim benim gibi sipariş bekleyenler ne kadar süre beklediler acaba tahmini geliş süreci ve bu süreçte şuna veya bunlara dikkat et diyeceğiniz birşeyler var mı şimdiden çok teşekkürler:)

2017 Leon Fr 150 Act&Dsg
Boheme Purple
Alcantra
Kessy
18 30/1 jant

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar yakında zamanda aracım gelicek bende sizlere katılacağım inşallah aracı ağustos ayından biraz önce sipariş etmiştim ağustos ayında fabrika çalışmadığını aracımın kasım sonuna doğru gelebileceğini söyledir bende bir kaç opsiyon eklettim kaporasını verip sipariş ettim benim gibi sipariş bekleyenler ne kadar süre beklediler acaba tahmini geliş süreci ve bu süreçte şuna veya bunlara dikkat et diyeceğiniz birşeyler var mı şimdiden çok teşekkürler:)

2017 Leon Fr 150 Act&Dsg
Boheme Purple
Alcantra
Kessy
18 30/1 jant

Hayırlı olsun şimdiden aracınız opsiyon olarak 8.5" ekran alabilirsiniz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sipariş sonrası takribi bekleme süreniz 3 aydır. Hayırlısı olsun.

2017 Leon Fr 150 Act&Dsg
Boheme Purple
Alcantra
Kessy
18 30/1 jant

Şimdiden hayırlı olsun

Geri
Üst Alt