Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon da bazı özelliklerin aktif olmaması?

dtefenli

Kayıtlı Üye
Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması
2017 7. ay çıkışlı 1.6 tdı leon araçta aktif olmuyor çözüm varmıdır daha önceki modellerde bu aktif oluyormuş

Benim aracimda 2016 bende de aktif değil o.Belirli bir yıldan sonra o özellik aktif olmuyor.Yanlis hatırlamıyorsam 2014 sonralarında açılmıyor galiba.

Banada mantıklı gelmiyor güzel bir özellik sonucta:)

Aslında birçok araçta aktif olmuyor olması için uzun kodlama gereksinimi gerekli 2013 modelde benim aracımda olmuştu aynı model araçta olmamıştı sonra başka araçta denedik oldu şans mı desek programlama mı desek anlam veremedim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2014 ve sonrasında yağmur sensörü değişti başka marka yağmur sensörü koymuşlar onun için yağmurda camları kapama özelliği yok

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması
2017 7. ay çıkışlı 1.6 tdı leon araçta aktif olmuyor çözüm varmıdır daha önceki modellerde bu aktif oluyormuş

O özellik bilerek devre dışı bırakıldı. Sensör değiştirilerek. Çünkü aracın beyni yoruluyordu. Ama 2013 üretim bir Leondan far sensörünü alıp aracınızın üzerindekiyle değişirseniz çalışır. Özellik güzel olsa da gerek yok bu kadar uğraşmaya bence

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt