Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon 1.2 benzin

Parasına göre alınabilecek en iyi araçtır. Muadilleri 90 bin Tl üzerine alınabilir. Sizi üzecek pek sorun çıkartmaz. Advanced gibi ek paketle daha keyifli bir kullanım ve görünüş sağlar.

2017 leon 1.2 benzin araçı kullanan arkdaşlar varsa bilgi verebilir mi ? Almayı düşünüyorumda 75.000 fiyatı var ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende var performansı ve yakıtı çok güzel ayrıca Ecufast yazılım attırdım araca ekonomi yaptırmak daha kolay hale geldi ve bastığım zaman 1.2 tsi leri çok rahat geçiyor çok güzel araç

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, aracı alalı 1 ay oldu. Şu an ortalama tüketim 6,2 civarında. Ortalama hız 25-30 km gibi. Bu ortalamanın ilerleyen zamanlarda biraz daha düşeceğini düşünüyorum. Ben tüketimden gayet memnunum şu an için.

Geri
Üst Alt