Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 KJ1 İbiza Led Far Aldım Yardım

FurkanDestan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Öncelikle merhaba , yeni kasa ibiza aracıma bugün led ampül siparişi verdim. Fotoğrafta gördüğünüz marka. Araçta arıza lambası yaktırır mı ? Yada bu marka daha önce led kullanan oldumu yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• 3E69A55A-3CF5-49DC-A95C-266923AFD098.png
    3E69A55A-3CF5-49DC-A95C-266923AFD098.png
    112.4 KB · Görüntüleme: 131
  • F7AD1A62-8032-4547-B943-18448E2D38D1.png
    F7AD1A62-8032-4547-B943-18448E2D38D1.png
    62.5 KB · Görüntüleme: 115
Arkadaşlar Öncelikle merhaba , yeni kasa ibiza aracıma bugün led ampül siparişi verdim. Fotoğrafta gördüğünüz marka. Araçta arıza lambası yaktırır mı ? Yada bu marka daha önce led kullanan oldumu yardımlarınızı bekliyorum
Bunları daha önce görmedim bildiğim kadarı ile arkası böyle olanlar far arka kapağının tam kapanmamasina neden oluyor @AdeM59 tecrübeli bu konuda

Yakın takip ;)

Şu ledleri takabilir miyiz ? Çok mu kötü durur şöyle görünüm etmek için @memet_one @AdeM59 ?

uD6Nl4lsTxOHXPo4WYxhmg.jpeg

Son düzenleme:

Aldığınız led’inçalışma watt ı kaç bu önemli düşükse eger beyinin arıza olarak algılama ihtimali var ama denemeden bilemeyiz şuan çünkü hiç yeni kasa ibizayı inceleme şansım olmadı henüz :)
Birde eger ampulun arkasındaki kapak ampule yakısa kapak sorun yaratabilir biz o sebetten trakya grubumuzdaki arkadaşlarla genelde aliexpressten r3 marla metal püsküll sogutucu olan ledi tercih ediyoruz :)

Trakya'dan gönderildi..

Aldığınız led’inçalışma watt ı kaç bu önemli düşükse eger beyinin arıza olarak algılama ihtimali var ama denemeden bilemeyiz şuan çünkü hiç yeni kasa ibizayı inceleme şansım olmadı henüz :)
Birde eger ampulun arkasındaki kapak ampule yakısa kapak sorun yaratabilir biz o sebetten trakya grubumuzdaki arkadaşlarla genelde aliexpressten r3 marla metal püsküll sogutucu olan ledi tercih ediyoruz :)

Trakya'dan gönderildi..

Şu bilgiler bir işimize yarar mı peki ?
22-rxq3jQSiGBbJmybvEoA.jpeg

Trakya'dan gönderildi..
Sağolasın hocam , bu konuda biraz cahil kaldık bilmeden araştırmadan sormadan aldım, gelsin deneyip tecrübeleri aktaracağım

Geri
Üst Alt