Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 1.6TDİ DSG Motor Yağı?

Arkadaşlar şuan itibariyle bu yağın yakıtta 1 litreye yakın tüketimi yükselttiğini gözlemledim. Nacizane tavsiyem 5w 30 kullanmanızdır.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Sana 5 30 al dedik değilmi düzeltme yaptık özelden yazdık ama yağ konusu iyi oldu. Bir bilgide benden yetkili servisler dışarıdan yağ buji vb. Ürün getirilmesini istemiyorlar. Bu servisten servise değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle gitmeden önce bir sorun derim.

Kemerini tak, yoluna bak...

Motul 8100 clean+ tercih ettim. 5w 40.
Malum istanbul sıcak olabiliyor. Ayrıca C3 sertifakasına sahip. Şuan arabaya yükledim. Motor sesinde belli belirsiz azalma oldu. Asıl fark obd cihazında ölçülen tork değerinde oldu.

Senin obd nin linkini atsana bana benim yüklediğim görmüyor android te vardı apple ye geçince olmadı aynı program yok zaten burada

Sana 5 30 al dedik değilmi düzeltme yaptık özelden yazdık ama yağ konusu iyi oldu. Bir bilgide benden yetkili servisler dışarıdan yağ buji vb. Ürün getirilmesini istemiyorlar. Bu servisten servise değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle gitmeden önce bir sorun derim.

Kemerini tak, yoluna bak...

Bak şimdi. Kemerimi çıkarıp, 200 basıp telefona bakasım geldi. :)))

Geri
Üst Alt