Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza orjinal kol dayama

Bardaklıga takılanlardan yaptırmıştık hafıf sallanma oluyor sahibindende satılıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam bu kolçaklarda kullanılan malzeme çok mu dandik. Yoksa idare eder mi? Ben de almayı düşünüyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla ben armster 2 aldım çokta memnunum 4 5 aydır kullanıyorum bi sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar hatta konsol kolçaktan daha dandik diyebilirim :) çünkü kolçağı salladığımda konsolla birlikte sallanıyor.

Onlar vidalı diye biliyorum. Delmek istemiyorum aracı. Ben takmalı modelleri diyordum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İki seneden fazladır geçmeli kolçak kullanıyorum.
480'lere orjinal kolçak satılırken ben 100 liraya almıştım.
Hatta konusunu da açmıştım.
Gayet memnunum ve tavsiye ederim. O kadar güç uygulamama rağmen kırılma felan yaşamadım şeytan kulağına kurşun.

İki seneden fazladır geçmeli kolçak kullanıyorum.
480'lere orjinal kolçak satılırken ben 100 liraya almıştım.
Hatta konusunu da açmıştım.
Gayet memnunum ve tavsiye ederim. O kadar güç uygulamama rağmen kırılma felan yaşamadım şeytan kulağına kurşun.

Bana da 900 ₺ dediler güldüm. İnternetten 175 ₺ alırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal tipi nasıl acep hiç resim bulamadım değermi o kadar paraya.

sitelerde var baya kolçak 150 TL civarı fiyatı görmek lazım fenada durmuyor biraz uyumsuz geldi koltuk rengine göre ama idare eder.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt