Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza ön lip ve birkaç soru

dissolvent

Kayıtlı Üye
Merhaba.aslında 2-3 tane sorum var fakat konuyu bunun üzerine açmak istedim fazla konu açmamak için.öncelikle küçükçekmece tarafında oturuyorum,elimde lip var fakat montajını yapıcak hiç bir yer bulamadım sanayide bile.bana yakın sadece montaj yapabilecek uygun bir yer arıyorum.ikincisi araca büyük ihtimal vagcom yaptırdıktan sonra sellektör sorunu yaşadım.normal sellektör çalışıyor fakat kolu ileri atınca çalışmıyor.yani sürekli sellektör.bu konu hakkında fikirlerinizi duymak isterim.son bir sorum da 4 çıkış egzos yaptırmak istiyorum fakat boru tesisatına dokunmak istemiyorum muayenede sıkıntı yaşamamak için.ama hafif bir horultu istiyorum.birkaç kişi orta susturucu iptalinden falan bahsetti ama muayenede sıkıntı çıkarır diye horultu sesinden vazgeçtim diyebilirim.fakat çok istiyorum yüksek devirlerde araba hissettirsin diye.abartıyı pek sevmem.buna nasıl bir çözüm bulabilirim.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Lip montajı için herhangi bir tuningciye gidip 15-20 tl'ye montajını yaptırabilirsin Bahçelievler yakın sayılır sana.
Aynı araçtan bende var kumandalı egsoz kullanıyorum seside gayet iyi çıkıyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt