• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2016 İbiza silecekler hakkında.

Sekiz

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Bıyıklı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Arkadaşlar aracımın silecekleri 1. Kademe çalışmıyor 2. Kademede çalışmıyor sadece 3. En hızlı kademede çalışıyor. Fakat 30 sn kadar 3. Kademede çalıştırınca sonra 2. Kademeye alınca çalışıyor. Fakat 2. Ve 1. Kademede çalışırken silecekler sanki sürtünerek çalışıyor. haftaya ilk muayenesi var. Bir iki yere gösterdim bazısı silecek kolundan dedi bazısı silecek motorundan dedi. Servisede götürdüm ellerinde parça yokmuş parça gelince deneyerek bakıcaz dedi ayrıca beyininden de kaynaklanabilir dedi. Yardımcı olabilecek olan başına böle bişey gelen varmı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Arkadaşlar aracımın silecekleri 1. Kademe çalışmıyor 2. Kademede çalışmıyor sadece 3. En hızlı kademede çalışıyor. Fakat 30 sn kadar 3. Kademede çalıştırınca sonra 2. Kademeye alınca çalışıyor. Fakat 2. Ve 1. Kademede çalışırken silecekler sanki sürtünerek çalışıyor. haftaya ilk muayenesi var. Bir iki yere gösterdim bazısı silecek kolundan dedi bazısı silecek motorundan dedi. Servisede götürdüm ellerinde parça yokmuş parça gelince deneyerek bakıcaz dedi ayrıca beyininden de kaynaklanabilir dedi. Yardımcı olabilecek olan başına böle bişey gelen varmı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Zaten servise gideceksin bakım için orada baktır muhtemel motorda sıkıntı vardır yada kolda da sıkıntı olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sekiz

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Bıyıklı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style

guvencarca

Kayıtlı Üye
İsim
Güvenç Arca
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Reference
Plaka
34 RK 0156
Silecek kolu soketi yanmış olabilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sekiz

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Bıyıklı
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Arkadaşlar sorun çözüldü. Silecek motoru söküldü ve motorun içi çok fazla kurum tutmuş ve bu sebepten dolayı motordaki kömürler tam basamıyomuş. Bu işten anlayan usta yarım saatte söktü temizledi bakımını yaptı taktı eskisinden daha iyi çalışıyor. Ama baya zahmetli bir iş 200 tl ücret ödedim. Bilgilerinize

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
kurum değil para sıkışmış desene...

goku

Kayıtlı Üye
İsim
Gökhan A.
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
59 RR 576
16 model aracın kısa zamanda bu tarz arıza vermesi tamamen talihsizlik... geçmiş olsun @Sekiz

Üst Alt