Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 leona serviste eklenebilecek donanımlar

Ses sistemi yani seatsound u eklete bilirsiniz siparişle geliyor ve bağlantısı yapılıyor diğer yapılması gerekenleri arkadaşlar yazmış zaten 6.5" ekran fiyatını öğrenince haber verin ben sorduğumda 2500 fiyat dediler artı montajı

kurye ile elden teslime verildi

Ses sistemi yani seatsound u eklete bilirsiniz siparişle geliyor ve bağlantısı yapılıyor diğer yapılması gerekenleri arkadaşlar yazmış zaten 6.5" ekran fiyatını öğrenince haber verin ben sorduğumda 2500 fiyat dediler artı montajı

Hocam ben dün Samsun servis ile görüştüm ekran takamıyoruz dediler, Çorum servis zaten yeni ellerinde hiçbirşey yok.

Tokat servisini arayacağım bakalım onlarda durum nedir.

Aracın fotoğrafını atıyım bari :D Gönül isterdiki led paketli almak ama şimdilik nasip olmadı :)image3.JPG

Allah kazadan beladan uzak tutsun

Hocam ben dün Samsun servis ile görüştüm ekran takamıyoruz dediler, Çorum servis zaten yeni ellerinde hiçbirşey yok.

Tokat servisini arayacağım bakalım onlarda durum nedir.

Aracın fotoğrafını atıyım bari :D Gönül isterdiki led paketli almak ama şimdilik nasip olmadı :)Ekli dosyayı görüntüle 10656
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Aynı araç aynı renk ben de yeni aldım led paketler imrendiriyor gerçekten de. sadece park sensörü eklettim. + 17 jant almayı düşünüyorum kış bitince.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle büyük ekran + ses sistemi ve led paket.. Araç komple sınıf atlıyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

araca sonradan ekletmek yerıne keske almadan ekletseydınız leon ledsız olurmu ya :(

araca sonradan ekletmek yerıne keske almadan ekletseydınız leon ledsız olurmu ya :(
Çok hızlı bir satın alma yapmak zorunda kaldım, ellerinde başka aracın olmaması benimde aynı gün almam gerekince böyle oldu hocam valla led paket bambaşka bende yeni araç alacak arkadaşlara led paketli öneririm :)

Bu arada 6.5 inchlik ekran için Ankara Aydoğanlar 4500 tl fiyat verdiler led far için 12000 tl :D

Bu arada tüm iyi dileklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim :)

Çok hızlı bir satın alma yapmak zorunda kaldım, ellerinde başka aracın olmaması benimde aynı gün almam gerekince böyle oldu hocam valla led paket bambaşka bende yeni araç alacak arkadaşlara led paketli öneririm :)

Bu arada 6.5 inchlik ekran için Ankara Aydoğanlar 4500 tl fiyat verdiler led far için 12000 tl :D

Bu arada tüm iyi dileklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim :)

Resmen soygun!!

Bende sizin gibi arabayı hızlı bir şekilde aldım. Ekranı değiştirdim ve geri görüş kamerasıyla beraber kurulumu olmuştu.Bir kaç ay sonra da yine serviste arka tampon ve çift egzozu taktırdım.Egzoz 2-3 ay arası bir zaman da gelmiş olsa da beklediğime deydi diyebilirim :)
Hocam ekranı servisler değiştiriyor mu? Ben İstanbul'da 2 servise sordum ikisi de ekran değişimi yapmıyoruz dedi. Nerede değiştirdiniz. Bende 5.0 ekran var. 5.8" ekranı yurtdışından getirttim montajını yapmak içim torpidoyu bekliyorum. Malum torpido içi de farklı. Servisler ekran değişimi yaptığını ilk defa duyuyorum. Hangi servise yaptırdınız?

Geri
Üst Alt