Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 leon 1.2 manuel bluetooth sorunu

ugurmcw

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracimi alali henuz bes oldu ama iki aydir aracimdaki otomatik bluetooth baglantisi araci calistirdigim zaman telefon kapali seklinde bir uyari veriyor. multimedia ekranim 6.5 inc . bluetooth acilmiyor araci stop edip tekrar calistirdim telefonu kapattim actim ama yinede calismadi kendiliginden bir kac saat sonra arac yeniden calistiginda gormeye basladi . iki aydir bunu devamli aekilde yapmaya basladi . bu sekilde bir arizayla karsilasan oldumu ?

çok ilginç kardeşim benimde arac 2015 model seat leon bende açtığım gibi anında görüyor başka bi telefonla deneme yaptınmı yaptıysan en son çare bence servise göstermen..

çok ilginç kardeşim benimde arac 2015 model seat leon bende açtığım gibi anında görüyor başka bi telefonla deneme yaptınmı yaptıysan en son çare bence servise göstermen..
baska cihazlada denedim ama sonuc yine ayni . tam problem su ki araci calistirdigim zaman telefonun bluetooth acik olmasada yinede aracin bluetooth acilmiyor . aracim on taraftan iki uc ay once ufak bir hasar aldi acaba bluetooth hasar
gormus olabilirmi bilmiyorum onceden yoktu boyle bir problem cunki. zaten 15 bin bakimi geliyor artik ozaman gosteririz servise olmadi surda kalmis 3 bin km :)

baska cihazlada denedim ama sonuc yine ayni . tam problem su ki araci calistirdigim zaman telefonun bluetooth acik olmasada yinede aracin bluetooth acilmiyor . aracim on taraftan iki uc ay once ufak bir hasar aldi acaba bluetooth hasar
gormus olabilirmi bilmiyorum onceden yoktu boyle bir problem cunki. zaten 15 bin bakimi geliyor artik ozaman gosteririz servise olmadi surda kalmis 3 bin km :)
Anladim kardesim olabilir elektronik cihazlar iste nerde nasil hata verecegini bilemiyorsun :) benimde 3 ay once yan aynalar otomatik kapanmiyordu sonradan bi baktim kendiliginden calisti :)

LG G4 cihazimdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim aracima 1 kere eslestirme yaptim.
(5inc) hic bir sorun yok.herseferinde direk taniyor.
bence telden eslestirmeyi silin .tekrar tanitim araci.
eger yine ayni sorunu yapiyorsa bi servise ugrayin derim

benim aracima 1 kere eslestirme yaptim.
(5inc) hic bir sorun yok.herseferinde direk taniyor.
bence telden eslestirmeyi silin .tekrar tanitim araci.
eger yine ayni sorunu yapiyorsa bi servise ugrayin derim
yaptim ama yine ayni bence aracin bluetooth parcasinda sorun var gibi . hatta fabrika ayrlarina da sifirladim ama cozum yok . servis yolu gorundu gibi
[doublepost=1460279836,1460279453][/doublepost]
Anladim kardesim olabilir elektronik cihazlar iste nerde nasil hata verecegini bilemiyorsun :) benimde 3 ay once yan aynalar otomatik kapanmiyordu sonradan bi baktim kendiliginden calisti :)

Senin sorun benim basimada geldi serviste on dakika da hallettirdim. sivastan kayseriye gittim o ariza icin . camlarin senkron ayari bozulmus tum camlarin tuslarina bes alti defa birer saniye basili tutuyorsun araci kapatip aciyorsun ariza duzeliyor :) denenmistir :)

Arkadaslar aracimi alali henuz bes oldu ama iki aydir aracimdaki otomatik bluetooth baglantisi araci calistirdigim zaman telefon kapali seklinde bir uyari veriyor. multimedia ekranim 6.5 inc . bluetooth acilmiyor araci stop edip tekrar calistirdim telefonu kapattim actim ama yinede calismadi kendiliginden bir kac saat sonra arac yeniden calistiginda gormeye basladi . iki aydir bunu devamli aekilde yapmaya basladi . bu sekilde bir arizayla karsilasan oldumu ?
6.5 ekran sorunu var kronık mıllet muzdarip diye biliyorum..servise danışın bence

Geri
Üst Alt