Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 140 hp 52000 km satılık leon fr

Pantergkhn

Kayıtlı Üye
Sahibinden temiz kullanılmış 2015 model 140 hp 52000 km de motoru yorulmamış hor kullanılmamış aile aracı olarak kullandım araçta opsiyonel orjinal 18 inç euroleague siyah jant var ön lastikleri iki ay önce aldım araçta vuruk ezik yok ön cam ve yan camlarda film var aracın muayenesi ocak ayında yapıldı 2020 ye kadar muayenesi var araca yakışan abartıya kaçmayan birkaç gizli özelliği açıktır sadece sol ön çamurluğu benden önceki sahibinde (arkadaşımda) minibüs sıkıştırıp çamurluğun ucunu yırttığı için serviste orjinaliyle değişti ve sol far tırnağı kırıldığı için far da değişti bunlardan kaynaklanan 8750 civarı bir kayıt var ama şunu belirtim bu tutarın içerisinde sadece farın fiyatı 4 bin civarı gerisi çamurluk ve işçilik bildiğiniz üzere fiyat olarak 78.000 tl düşünüyorum pazarlık sünnettir tabikiIMG_2525.jpgSnapseed.jpgSnapseed.jpgImage1525790339.622822.jpgImage1525790353.216598.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı satışlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt