Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 1.4 Tsi fr flanş yardım?

All.Heaven

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba.
Aranıza yemi katıldım.Aracıma yeni eibach 3,5 luk yay taktırdım.Fakat lastikler biraz içerde kaldı.kısacası flanş istiyor ama 3,5 luk eibach takıpta kaç cm lik flanş almam gerekiyor bilgi dahibi değilim.Taktıran arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.Sürtme olmasından korkuyorum.Bu arada jantlar 18”.Umarım konuyu doğru yere açmışımdır
Şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Öncelikle herkese merhaba.
Aranıza yemi katıldım.Aracıma yeni eibach 3,5 luk yay taktırdım.Fakat lastikler biraz içerde kaldı.kısacası flanş istiyor ama 3,5 luk eibach takıpta kaç cm lik flanş almam gerekiyor bilgi dahibi değilim.Taktıran arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.Sürtme olmasından korkuyorum.Bu arada jantlar 18”.Umarım konuyu doğru yere açmışımdır
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba hayırlı olsun yaylarınız size kalmış ne kadar dışarıya çıkmasını istiyorsunuz önler 15mm arkalara 20mm kullanan biliyorum ama 20-30 gibi yapan da var jant et değeride bu konuda önemli satan yeri biliyorsan deneyip öyle Alman gerekir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba, bende de 2014 FR var ve spor yaylar mevcut. Yaylardan ziyade güvenlik anlamında risk faktörü taşımayacak ve görsel açıdan seni tatmin edecek aralığı bulman lazım. Ben önlere 11 arkalara 15 mm aldım ama henüz taktırmadım, jant boyatıcam o işlemle taktırmayı düşünüyorum. Ama 20 mm biraz fazla olabilir, ve bunun üstü de güvenli olmayabilir araştırdığımdan anladığım kadarıyla, o yüzden 15 mm civarlarını öneririm şahsen ben.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba hayırlı olsun yaylarınız size kalmış ne kadar dışarıya çıkmasını istiyorsunuz önler 15mm arkalara 20mm kullanan biliyorum ama 20-30 gibi yapan da var jant et değeride bu konuda önemli satan yeri biliyorsan deneyip öyle Alman gerekir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Nasıl tarif etsem apaçi işi sevmiyorum hafif örneğin cupralarda neredeyse tam çamurluk hizasında kalıyor o şekilde iatiyorum yani çok dışarıda değil çokta içeride değil.Kararında olmasını istiyorum diyelim.
Bilgi için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt