Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 ibiza direksiyon sertleşmesi

pollux

Kayıtlı Üye
Merhaba,

2014 1.4 style aracı ilk çalıştırdığımda direksiyon gayet yumuşak ama bir süre geçtikten sonra ve özellikle park sırasında çok sertleşiyor. yağını falan tamamladım ama yinede sorun devam ediyor. böyle bir sorun daha önce duyan veya yaşayan oldu mu? nasıl bir çözüm bulabilirim.

teşekkürler.

Yağı eksikmiydi tamamladınız neden eksildi ve doğru yağ ekledinizmi?
Hepsi tamamsa direksiyon pompasını kontrol ettirin.

Merhaba,

2014 1.4 style aracı ilk çalıştırdığımda direksiyon gayet yumuşak ama bir süre geçtikten sonra ve özellikle park sırasında çok sertleşiyor. yağını falan tamamladım ama yinede sorun devam ediyor. böyle bir sorun daha önce duyan veya yaşayan oldu mu? nasıl bir çözüm bulabilirim.

teşekkürler.

Park esnasında hareket etmeden direksiyonu çeviriyorsunuz muhtemelen araç direksiyonları yarı hidrolik yarı elektrikli

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bence akünüzü bir kontral ettririn benim arkadaşımın başına gelmişti akü bitmişti petrol ofisinde direksiyon sertleşmişti

Lastik hava basıncı, kış lastiği de ayrıca ağırlaştıran faktörler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yağı eksikmiydi tamamladınız neden eksildi ve doğru yağ ekledinizmi?
Hepsi tamamsa direksiyon pompasını kontrol ettirin.
sol far altından doldurdum. eksiltme yok aracı ilk aldığımda biraz az gözüküyordu bende ağzına kadar doldurdum. ama devam ediyor sıkıntı.
[doublepost=1519207185,1519207034][/doublepost]cevaplarınız için teşekkürler. ancak tek kontrol ettirmediğim pompa kaldı. akü ve lastik basıncı gayet iyi seviyede tek pompa kaldı onu da masraf olacak korkumdan göstermeye cesaret edemiyorum :)

yağ birinci etken, akü diyen var ama pek sanmıyorum, lastik basınçları dahi etki edebilir.önceki aracımda direksiyon hortumu arızalıydı çok sert dönüyordu park esnasında.

Geri
Üst Alt