Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 1.4 referance lpg takmalımı

Brc taktıracak bütçem yok şuan da bakalım.ama genel olarak lpg uyumlu bir araç sanırım . cevap için teşekkürler. 42500 e aldım arabayı. 19. Bin kmde.kapı kolları gövde rengi.arka camlar otomatık.sis farı var. Yokus kalkış esp lastık basınc sensörü var

hocam lovato obd 2 taktır bende 2014 model vardı 1,4 benzinli modeli 17 bindeyken taktırdım 60bin km de sattım en ufak sorun sıkıntı yaşamadım kit kendi ayarını yolun şartına havanın şartlarına göre otomatik yapıyor en ufak performans kaybıda yaşamadım yalnız işçilik iyi olacak bulunduğun ilde araştır işçiliği temiz olan ustaya bırak kafan rahat etsin

Biraz araştırdım da tüp fiyatları uçmuş. Arkadasım 2 hafta önce atiker taktırdı 1500 e sımdı gittim zam geldi diyorlar. 1750 olmuş. Zor zar 1500 e kabul ettiler.italyan yazılım atiker grand.inş memnun kalırım.son paramlada lpg taktırıp yola devam edicem

Aleykümselam selam hoş buldum.inşallah bende memnun kalırım. Tır tır bolca gezmek istiyorum. Kullanımı da gayet zevkliymiş ibizanın keyif alıyorum.

hocam lovato obd 2 taktır bende 2014 model vardı 1,4 benzinli modeli 17 bindeyken taktırdım 60bin km de sattım en ufak sorun sıkıntı yaşamadım kit kendi ayarını yolun şartına havanın şartlarına göre otomatik yapıyor en ufak performans kaybıda yaşamadım yalnız işçilik iyi olacak bulunduğun ilde araştır işçiliği temiz olan ustaya bırak kafan rahat etsin
Valla arkadaşa katılmamak elde değil bende 2011 1.4 referance var daha yeni taktırdım lovato odb 2 sana şöyle söyleyeyim. inanılmaz memnunum hafta sonuna cebime para kalıyor 5 sene boyunca benzinle bindim , önceden şirket arabasını kullanıyordum sorun olmuyordu ama aktif bindiğinde LPG tek çözüm yoksa benzine güç yetmiyor.

Yılda 20 bine kadar bence gerek yok.. 20 bin üzeri kullanımlarda gözden geçirilebilir...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

21000 km de brc seg32 taktım 32 litre gaz alıyorum suanda ay basında gaz aldım 90 lira fullendı bp gaz 400 yaklaştım ve bıtmedı araca ayda 1 kere alıyorum hesapladığını uzun yolda yaptım 260 km İstanbul çorlu git gel 50 tl gaz yanı yırmı kuruş hıZ 130

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suan 300 tl ye yakın gaz almışım 1000 km gezdım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt