Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 İbiza Lastik Ebatları

dogandursun

Kayıtlı Üye
Sa herkese iyi akşamlar. 2014 1.4 reference aracımın lastiklerini yeniledim bugün. Eskiler Pirelli Cinturato 175/70/14 yaz lastiği idi. Ara ürün dediler bu ebat için. Üretimleri olmuyormuş artık. Sıfır ürün olarak Michelin crossclimate 185/65/14 uyumlu dediler. Lastiklerin üretim tarihi 04/18 ve 08/18 olarak görünüyor. Taktırdım ve gerçekten farkı gördüm daha ilk sürüşte. Kasisten geçişlerde ya da yokuş çıkışlarda fark ettirdi kendini. Siz siz olun ihmal etmeyin. Kazasız sürüşler herkese

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Teşekkürler. Muayeneden geçerim diye düşünüyorum bu ebatlarla. Orjinal ebatı olmadığı için sorayım istedim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba Sofor kapı esıgınde veya torpıdo gozunde en kotu ıhtımal yakıt deposunda yazar .
Ama ben sıze yazayım
175/70/14 5.5j
185/60/15 6j
215/45/16 7j
Seceneklerı vardır

Merhaba Sofor kapı esıgınde veya torpıdo gozunde en kotu ıhtımal yakıt deposunda yazar .
Ama ben sıze yazayım
175/70/14 5.5j
185/60/15 6j
215/45/16 7j
Seceneklerı vardır

Bilgi için teşekkürler. Ama ben araçta lastik ebatlarıyla ilgili bir ibareye rastlamadım. En temizi Doğuş Oto'yu aradım. Teyit aldım :) Doğuş Esenyurt'tan verilen bilgi ebatların makul olduğu yönünde. Güle güle kullanın dediler. :)
Bilg.

Geri
Üst Alt