• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2013 seat ibiza style arka hoparlör

ismail33

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail
Nereden
Mersin
Araç
İbiza 1.4 Style
Arkadaşlar merhaba, 2013 seat ibiza style paket sahibiyim. Arka kapılardaki kolonlarda hoparlör yeri var ışık tutup içine baktım boş gözükmüyorda hoparlör var gibi duruyor, ama arkadan ses gelmiyor. Birde iç aydınlatmayı ve bagaj aydınlatmasını beyaz led'e çevirdiğimizde arıza ışığı yanar mı ?

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Arkadaşlar merhaba, 2013 seat ibiza style paket sahibiyim. Arka kapılardaki kolonlarda hoparlör yeri var ışık tutup içine baktım boş gözükmüyorda hoparlör var gibi duruyor, ama arkadan ses gelmiyor. Birde iç aydınlatmayı ve bagaj aydınlatmasını beyaz led'e çevirdiğimizde arıza ışığı yanar mı ?
Boş olması gerekli opsiyonel olarak satılıyordu ibizada

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

ismail33

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail
Nereden
Mersin
Araç
İbiza 1.4 Style
Boş olması gerekli opsiyonel olarak satılıyordu ibizada

Teypte fader ayarı yok zaten, taktirmayi düşünüyorum ama kapı pandizotunun sökülmesi cok sıkıntılı gibi, söküldükten sonra cam kendi kendine aşağı inebiliyormus sanırsam, orjinali bozmayalim en iyisi

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Teypte fader ayarı yok zaten, taktirmayi düşünüyorum ama kapı pandizotunun sökülmesi cok sıkıntılı gibi, söküldükten sonra cam kendi kendine aşağı inebiliyormus sanırsam, orjinali bozmayalim en iyisi
@AdeM59 daha önce takmış olabilirler bir ara bayağı bir çalışma yaptılar araç üzerlerinde Trakya bölgesi olarak

Üst Alt