Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 1.2 tsi yakıt filtresi

mvltymn

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar.1.2 tsi aracımı rutin bakım için özel servise götürdüm yag filtresi yagı polen filtresi değişti ama yakıt filtresi değişmedi.ustaya sordum bu modelin yakıt filtresi yokmus dedi sistemden bakmıs.güvenemedim başka ustaya sordum oda yokmuş dedi.aracın motor homurtulu çalısmaya başladı rolanti bozukmus gibi.egzozdan da homurtu geliyor.sebebi yakıt filtresimidir yada bu modelde yakıt fltresi varmı? Ustalar neden bulamadı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç altında bir parça var onada ömürlük diyorlar ustalar doğru söylüyor yani

Herkese selamlar.1.2 tsi aracımı rutin bakım için özel servise götürdüm yag filtresi yagı polen filtresi değişti ama yakıt filtresi değişmedi.ustaya sordum bu modelin yakıt filtresi yokmus dedi sistemden bakmıs.güvenemedim başka ustaya sordum oda yokmuş dedi.aracın motor homurtulu çalısmaya başladı rolanti bozukmus gibi.egzozdan da homurtu geliyor.sebebi yakıt filtresimidir yada bu modelde yakıt fltresi varmı? Ustalar neden bulamadı

Evet ne yazık ki yok

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İlginç geldi bana. Peki bilenler için soruyorum yakıtı nasıl filtre ediyor? Ya da bir parça var dediğiniz ve ömürlük dediğiniz malzeme ne acaba ve yapısı nasıl?

Benim bildiğim depo kısmında bir süzgeç var birde motora yakıt pompasının olduğu yerde ama değişim gerekmez deniliyor net bakıp görmek lazım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bence benzine su karışırsa illaki yakma odasına girecektir. Sonuçta en fazla kac litre suyu ayrı bir haznede depolayabilirki? Yada benzinden suyu ayırıp dışarı atma gibi bir teknoloji olduğunu hiç düşünmüyorum. Öyle bişi olsa tüm markalar kullanırdı.

Her modelde yakıt filtresi vardır muhtemelen parça aldıkları yerde olmadığı için öyle söylemişler aracı lifte kaldırınca sağ arka tekerin ön kısmında oluyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt