Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 İbiza style 1.4 hoparlör sayısı

ycalayir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce aldım aracı. 6 hopörlör olması gerekmiyormu bu araçta. Sadece ön kapılardan ve öndeki tweetarlardan ses geliyor..

Arkada hoparlor yeri varmi varsa müzik sistemin ayarlarina bi bakin . belki sadece önden ses gelecek şekilde ayarlanmistir.

Servisten aradılar.. 2013 model ibiza style modellerinde arkada hopörlör yokkmuş.2014 de gelmeye başlamış

Evet doğru benim araç 2014 Ocak çıkış lıydı arkalara kendim sonradan taktirdim eğer tartırmak gibi bir düşünceniz var ise coaxiel kolon koydurun daha iyi olur ses sistemi yapmiycaksaniz tabi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ses sistemi dusunmuyorum.. Bana araçtaki sistem yeterli. Bu tarz onerilere ihtiyacim var. Alip servise taktiricam.. Kullandiginiz kolonlarin linkini atarsaniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ses sistemi dusunmuyorum.. Bana araçtaki sistem yeterli. Bu tarz onerilere ihtiyacim var. Alip servise taktiricam.. Kullandiginiz kolonlarin linkini atarsaniz sevinirim.
http://www.sanalpazar.com/Jbl-Cs-6-16cm-Coaxial-Hoparlor-135-Wat__isp25272928
Buyurun..ama servis biraz pahalı olabilir takma ücreti ki orjinal servisten alıp taktirirsaniz 400 lira isterler sanırım benden öyle istemişlerdi ama dışarıda yaptırdım bende bu arada serviste daha ucuz sanırım orjinal kolonlari

http://www.sanalpazar.com/Jbl-Cs-6-16cm-Coaxial-Hoparlor-135-Wat__isp25272928
Buyurun..ama servis biraz pahalı olabilir takma ücreti ki orjinal servisten alıp taktirirsaniz 400 lira isterler sanırım benden öyle istemişlerdi ama dışarıda yaptırdım bende bu arada serviste daha ucuz sanırım orjinal kolonlari

Hocam bu hoparlörler tam oturuyor mu? Ayrıca ses kalitesi nasıldır tatmin ediyor mu?

Teşekkürler.

Evet ustası olan birine yaptırmanızı tavsiye ederim. Yani ses orta derece tatminkâr edebilir ama bir sistem li bi araç gibide değil

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce aldım aracı. 6 hopörlör olması gerekmiyormu bu araçta. Sadece ön kapılardan ve öndeki tweetarlardan ses geliyor..
Aynı sorun bende de var abi,kötü denk geldi,ben de o eksiği 1000'lik bass ile telafi ettim,bir nebze de olsa arkadaki hopörlör eksiğini kapatıyo ;)

Aynı sorun bende de var abi,kötü denk geldi,ben de o eksiği 1000'lik bass ile telafi ettim,bir nebze de olsa arkadaki hopörlör eksiğini kapatıyo ;)
Bende bas koyulmada Silim yeter diye tahmin ediyorum çünkü güçlü bas fazla kuvvetli olur diyorum bide yer kaplamasını bile istemiyorum o Yüzden bas için acele etmiyorum ya bakalım

iPhone 5S 8.3 Beta 2 Hey SİRİ

Geri
Üst Alt