• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2013 İbiza Cupra için tavsiyeler

cpr35

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan
Nereden
İzmir
Araç
Seat Alacağım
Öncelikle merhaba.
Foruma bir arkadaşım aracılığıyla kayıt oldum. Biraz araştırma fırsatım oldu ve sıcakkanlı yardımsever bir topluluk olduğunuzu gördüm. Aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım ve inşallah en kısa sürede aracımı da alıp aranıza katılacağım.
Bu aralar İbiza cupra arayışı içerisindeyim. 2013 model CTH 1.4 TSİ motorlu olanları araştırdım ve cupralarda en verimli motorun bu olduğunu öğrendim.
Forum çok büyük ve haliyle burada aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Hali hazırda satan, satmak isteyen arkadaşlara duyurulur. Yorulmamış temiz bir araç arıyorum.Bu konuda biraz titizim.
İnşallah en kısa sürede aranıza katılmak istiyorum. Çevresinde veya kendisinde İbiza Cupra satan arkadaşlar varsa iletişime geçerse benimle çok memnun olurum.
Tekrar görüşmek dileğiyle..

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Öncelikle merhaba.
Foruma bir arkadaşım aracılığıyla kayıt oldum. Biraz araştırma fırsatım oldu ve sıcakkanlı yardımsever bir topluluk olduğunuzu gördüm. Aranıza katılmaktan mutluluk duyacağım ve inşallah en kısa sürede aracımı da alıp aranıza katılacağım.
Bu aralar İbiza cupra arayışı içerisindeyim. 2013 model CTH 1.4 TSİ motorlu olanları araştırdım ve cupralarda en verimli motorun bu olduğunu öğrendim.
Forum çok büyük ve haliyle burada aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Hali hazırda satan, satmak isteyen arkadaşlara duyurulur. Yorulmamış temiz bir araç arıyorum.Bu konuda biraz titizim.
İnşallah en kısa sürede aranıza katılmak istiyorum. Çevresinde veya kendisinde İbiza Cupra satan arkadaşlar varsa iletişime geçerse benimle çok memnun olurum.
Umarım istediğiniz gibi güzel bir Cupra bulursunuz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

dadaş34

VİP Üye
Administrator
İsim
ahmet koçak
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
34 bgp 073
Aramıza hoşgeldiniz keyifli ve aktıf forumlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
İsim
Muhsin KOCA
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Hoşgeldiniz.Dilediğinizi bulursunuz inşaallah.

cpr35

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan
Nereden
İzmir
Araç
Seat Alacağım
Hoşbulduk teşekkürler. Halen arayış içerisindeyim. Temiz cupra için önceliğim izmir

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Öncelikle merhaba.
Aileye Hoşgeldin.
Face 2. El sayfamızda Bursadan satılık var

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

cpr35

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan
Nereden
İzmir
Araç
Seat Alacağım
Güncel bütçe 70bin ve izmir birinci önceliğim

uzman37

Kayıtlı Üye
İsim
Yıldırım aslan
Nereden
İzmir
Araç
Leon 1.9 TDI Sport
Ustam insallah aradigin cuprayi bulursun.Ama alirken aracta yazilim olmamasina ve daha once yazilimli kullanilmamis olmasina cok dikkat et yazilim CTH motoru bitiriyor.Haberin olsun

cpr35

Kayıtlı Üye
İsim
Kaan
Nereden
İzmir
Araç
Seat Alacağım
Güncel..

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt