Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 SEAT LEON 1.6 TDI DSG almayı düşünüyorum yardım

lDirtyHandsl

Kayıtlı Üye
mrb 55 bin bütçem var SEAT LEON 1.6 TDI DSG 2012 ile 2015 yenı kasa i 20 otomatik benzinli arasında kaldım,leonu almak istiyorum ama dsg şanzıman sorun çıkartırsa ve dizel oluşu daha önce motor çok yıprandıysa masraf çıkartır diye korkuyorum öneriniz nedir,şuan clio 3 2008 model dizel memnundum taki motor 4 bin masraf çıkarana kadar bizden önceki malum yıpratmıs,ne önerirsinz otomatik şart almam 55 bin bütçe var

İbiza dusunmezmisin abi.bende i20 ile 2011 yada12 leon arasindaydim 2016 ibiza aldim cok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DSG 2015 yılı çıkışlı araçlarda sorunsuz denilebilir, 2012 birde üstüne dizel olunca dsg den gol yiyebilirsin gibi geliyor bana
i 20 lerin otomatiği kötü

İbiza dusunmezmisin abi.bende i20 ile 2011 yada12 leon arasindaydim 2016 ibiza aldim cok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ibizalarda baktımda tip olarak hoşuma gitmedi arkası falan,leonlar hoşuma gitti 2012 model dsg dizel ama çok sorun çıkartırmı pek bilemıyorum sorun çıkartmıcağını bilsem 1dk durmam alırım ama araştırıyorum bakalım

DSG 2015 yılı çıkışlı araçlarda sorunsuz denilebilir, 2012 birde üstüne dizel olunca dsg den gol yiyebilirsin gibi geliyor bana
i 20 lerin otomatiği kötü
evet o beni kötü korkutuyor 55 bin bütçe var bi türlü karar veremiyorum
[doublepost=1506352877,1506352789][/doublepost]
Hakkınizda hayırlısı olsun.
İkinci el araçlar risk meselesi. Temizi bulmak biraz araştırmaya ve karşınızdaki kişinin vicdanına bakıyor. Tabiki sıkıntısız temiz araç bulmak ta var işin içinde. Kolay gelsin. Sıkıntısız Leon iyidir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
aynen sıkıntı olmucağını bilsem direk leonda karar kılacam ama dsg arızaları çok pahalıymış birde ilk defa otomatik kullanacam bundan önce 2 aracımızda manueldi,yoksa cok hoşuma gidiyor leon ama şanzıman arızalarından korkuyorum

Geri
Üst Alt