Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 seat ibiza style 1.4 6j Hill holder

Burcseat

Kayıtlı Üye
Oncelikle merhaba arkadaslar ikinci el 2012 model ibiza aldim ve bu benim ilk arabam. Acemi oldugum icin hill holder destegi var olan bu araba tercihimdi lakin arabayi yokusta kaldirmak istedigimde ayigimi frenden ceker cekmez geri birakiyor hill holderim varmi yokmu calismiyormu nasil ogrenirim bilmiyorum.sorunumu cozerseniz cok mutlu olacam ne arabama nede baskasininkine zarar vermek istemiyorum yardiminiz icin simdiden tesekkurler.

Oncelikle merhaba arkadaslar ikinci el 2012 model ibiza aldim ve bu benim ilk arabam. Acemi oldugum icin hill holder destegi var olan bu araba tercihimdi lakin arabayi yokusta kaldirmak istedigimde ayigimi frenden ceker cekmez geri birakiyor hill holderim varmi yokmu calismiyormu nasil ogrenirim bilmiyorum.sorunumu cozerseniz cok mutlu olacam ne arabama nede baskasininkine zarar vermek istemiyorum yardiminiz icin simdiden tesekkurler.

Aracınızın fren pedalına basın çekip tekrar basın pedal sertleşir ise vardır anlamına geliyor bu işlem 3-5 saniye kendisi tutar gaz pedalına basılınca devreden çıkar buda size geri kaçma hissi verir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aracinizda esp var ise hill holder vardir.
Esp yoksa maleaef yoktur

Geri
Üst Alt