Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ibiza style 1.4 85 hp

o araba 5 değil 7kişi tıksan rampada kalmaz emin olabilirsinçok performanslı değil fakat iyi bir arabadır içinde kalmasın git bi test et rahatlıycağını düşünüyorum ne kadara maloldu aldığın araç? bu arada aramıza hoşgeldin....:eek:key:
Arcı test sürüşü ile test ettim ama yük binince ne kadar değişik olur bilemiyorum.
Bu arada test sürüşünde aracı çok beğendim zaten o yüzden aldım..Hele o ön paneldeki sadelik beni mest etti..
Araç 29 bin +kasko masrafları bin küsür lira ya maloldu.daha yeni şeyler çıkarmı bilmiyorum :)

gule gule kullanin allah kaza bela vermesin style almissiniz bir kere donanim cok zengin olacak motoru da oldurmeye gerek yok kafanizda soru isareti kalmasin hem ekonomik hemde tatminkardir o motor yokus ta 5 kisi klima aciksa zorlaronacak diyicek lafim yok ama kalma olmaz da debriyajiniza yazik olur ben eski 1.4 100 hp ibizamla bebek yokusunda 4 kisi iken kalkmakta zorlaniyordum elfreni ile hallediyordum ama bunun nedeni 85 hp 100 hp olmasi degil torklari dusuk o yuzden duz yolda sizi gayet tatmin edecektir tekar soyluyorum gule gule kullanin style olmasi cok sevindirdi beni cunku cok guzel donanimlara sahib elegance we reference lere gore

gule gule kullanin allah kaza bela vermesin style almissiniz bir kere donanim cok zengin olacak motoru da oldurmeye gerek yok kafanizda soru isareti kalmasin hem ekonomik hemde tatminkardir o motor yokus ta 5 kisi klima aciksa zorlaronacak diyicek lafim yok ama kalma olmaz da debriyajiniza yazik olur ben eski 1.4 100 hp ibizamla bebek yokusunda 4 kisi iken kalkmakta zorlaniyordum elfreni ile hallediyordum ama bunun nedeni 85 hp 100 hp olmasi degil torklari dusuk o yuzden duz yolda sizi gayet tatmin edecektir tekar soyluyorum gule gule kullanin style olmasi cok sevindirdi beni cunku cok guzel donanimlara sahib elegance we reference lere gore
Çok teşekkürler.Artık bekleyip göreceğiz :)

Bu arada aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?Dikkat edilmesi gereken şeyler varmıdır?

Arcı test sürüşü ile test ettim ama yük binince ne kadar değişik olur bilemiyorum.
Bu arada test sürüşünde aracı çok beğendim zaten o yüzden aldım..Hele o ön paneldeki sadelik beni mest etti..
Araç 29 bin +kasko masrafları bin küsür lira ya maloldu.daha yeni şeyler çıkarmı bilmiyorum :)

ikinci el bi leon 1.4tsı da düşünülebilirdi biraz eklemeyle tabi kafan bulanmasın alacağın araba kötü bir araba değil kesinlikle....

merak etmeyin motor yetersiz değil..annemin Polo'sunda da aynı motor var..
alt devirleri yazılımla canlandırılırsa daha keyifli olucak bi motor sadece..ama beklediğimden daha iyi çıkmıştı açıkcası..
iyi günlerde kullanın.. :)

Çok teşekkürler.Artık bekleyip göreceğiz :)

Bu arada aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?Dikkat edilmesi gereken şeyler varmıdır?

araci teslim alirken dikkat ediceginiz bir sey yok sadece eger daha once bir seatiniz olmadiysa size arac hakkinda bilgi verilicek nelere dikkat etmeniz gerektigi donanim hakkin fln onlari iyi dinleyin bir de wermezler fakat denemekten zarar cikmaz :) hali paspas hediyeniz olsun vs bir hediye koparmaya calisin :) wermezlerse bile mesela fiyatini cok ucuz tutarak bir seyler sunuyolar size mesela bana cam flimi we park sensorune 300 tl dediler :)

Rampada kalmaz ama bayılır :)
Sapanca'ya giderken Arda'nın arabası yokuşlarda vites düşürüp duruyodu. Onda da bir önceki kasa 85hhp'lik Ibiza var hatırladığım kadarıyla.

öncelikle aracın hayırlı olsun, bende de senin aracın 2010 u var, 1.4 85bg, ben şu ana kadar hiç sorun yaşamadım çok şükür, gayet çekişide güzel hiç kafana takma güzel bir araç aldın tekrar hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt